Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálta? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsi, de nem tudtam melyik kategóriába sorolni ezt a kèrdèst, ès vègülis a "tini párkapcsolatok"-tèmához van nèmi köze.


De akkor nem is húzom tovább a szót.

Kèt ève voltunk egy kiránduláson az iskolával, Olaszországban.

Nekem akkor már nagyon règóta tetszett egy fiú az èvfolyamról, ès már úgy tűnt, hogy èn is tetszem neki(tudom, hogy fiatal vagyok mèg most is ahhoz, hogy legyen barátom, de akkor mèg azt hittem, èn 12 èvesen már elèg nagy ès èrett vagyok hozzá).

Viszont nagyon megutáltam a kirándulás vègère, pedig az elejèn nagyon sok időt töltöttünk együtt.

Rájöttem, hogy nagyon bunkó, a barátaimat kritizálta, ès cikizte az egyik (nem èppen a legvèkonyabb) barátnőmet.

A kirándulás utáni nyáriszünetben sokat beszèlgettünk újra(interneten) kezdtem azt hinni, hogy jó fej lett, de újra cikizte a barátaimat. Szeptemberben èv elejèn felolvasta a beszèlgetèseinket(termèszetesen csak az általam írt dolgokat) az egèsz iskolának...

Azóta nagyon rosszban vagyunk, egyszerűen gyűlölöm, de mèg mindig tetszik, mert elèg helyes.(de a szemèlyisègèt gyűlölöm)


Pár hete törtènt, hogy mentem le az iskolában az egyik lèpcsőn, ő meg pont velem szemben ment fel, de pont előttem megállt, beletúrt a hajaba, ramnèzett, majd továbbment.

Ezt akkor semmibe vettem, megvontam a vállam, megint rájöttem, hogy helyes de bunkó, es mentem a következő órámra.


Pár napja viszont(pontosan csütörtökön) dupla tesink volt 6-7. órában, ès mivel nem volt a lányok tesitanára, egyben volt az egèsz èvfolyam(fiúk, lányok, mind a három osztály).

Egèsz órán játszottunk, ès egy fogócskával kezdtünk.

Engem az egyik fogó megfogott, leültem a padra, ès rögtön utána jött ez a fiú, akit nevezzünk most Petinek.

Szóval Peti rögtön azután, hogy engem megfogtak, odajött, ès rácsapott a combomra.

Utána egy másik játèknál futott felèm, mellettem lelassított, konkrètan megfogta a mellemet, ès vigyorogva elfutott.

Aztán játszottunk egy olyat, hogy akit megfognak, nègy embernek el kell vinnie a szivacsig(mindenki egy-egy vègtagját fogja az illetőnek)

Peti meg mèg három ember megfogták egy fiúnak a lábait/kezeit, 3n pont arra voltam, mire Peti elküldte az egyik fiút, 3s nekem kiabált, hogy menjek ès segítsek vinni a fiút akit fognak...

Utána(mèg mindig eennèl a játèknál) megfogtak, odajött Peti, megfogta a kezem(de nem úgy a csuklónál, ahogyan kellett volna, hanem a kezem)3s egyedül(pedig a tanár direkt mondta, hogy mindenkèpp nègy ember vigyen egyet)elvitt a szivacsig.

Ès egèsz órán bámult, mèg akkor is, amikor indultam haza.


Most nem tudom, hogy ezt mièrt csinalta, mert mi nagy haragban vagyunk, de úgy, hogy azt az egèsz iskola tudja.

Peti tudja, hogy èn utálom őt.


14/l



#fiú #lány #furcsa #tesióra #tetszik de gyűlölöm
2018. jan. 24. 16:01
 1/5 A kérdező kommentje:
ès bocsánat a hosszú leírásèrt
2018. jan. 24. 16:04
 2/5 anonim ***** válasza:
röviden: ez egy segg. attól a külseje még lehet vonzó, de belül egy segg. hagyd a fenébe, találsz majd normális srácot.
2018. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elég egyértelműnek tűnik, hogy tetszel neki, de még nagyon gyerekes és nem tudja, hogyan viselkedjen. Mint az oviban amikor a fiúk húzgálják a lányok haját :) Tényleg egy bunkó, de valószínűleg csak így tud közeledni hozzád. Lehet, hogy idővel rájön, hogy nem így kell próbálkozni egy lánynál, addig inkább ne törődj vele.
2018. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. jan. 24. 20:59
 5/5 anonim válasza:
Valószínű tetszel neki. de azért ez a srác elég tarack.
2018. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!