Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány aki tetszik nézett, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány aki tetszik nézett, de nem engem, direkt csinálta vagy tényleg nem vett eszre?

Figyelt kérdés
Tegnap a lány aki tetszik, ugyanarra a vilire szállt reggel, mint én. Az osztálytársam. Mikor leszálltunk a viliről ő nagyon nézet hátrafelé, köszöntem neki de nem reagált, aztán hátranéztem, és egy nem jóképű fiúosztálytársam volt jött mögöttem. Nem vett észre vagy direkt csinálja ezt velem? Azt mondják halkan beszélek de szerintem hallható voltam. A lány néha órán néz. 15/f
2018. jan. 5. 19:54
 1/2 anonim válasza:

Szia

Velem is volt mar olyan hogy kavartam egy fiuval masnap allitolag a varosba raneztem es nem koszontem pedig eszre se vettem pedig a baratai azt mondtak nagyon feltuno volt hogy "raneztem" szoval ne aggodj emiatt ha koszonsz es hallja nyilvan van benne annyi hogy o is koszon neked. Ha oran nez (nem akarok bunko lenni) de nem biztos hogy teged nez attol meg hogy arra nez, mert oran senki se figyel oda es csak nezunk jobbra balra. Lehet hogy csak azert erted felre a "jeleket" mert felre akarod erteni

15/L

2018. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg van olyan hogy valaki nem vesz érszre. De ez nem azt jelenti, hogy az ő és te esetedben is így volt.


Beszélj vele. Aztán kiderül.

2018. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!