Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem undorító dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem undorító dolog?

Figyelt kérdés

Szóval van az osztályomban egy fiú akivel eléggé jóban vagyok de csak barátilag és van az osztályban egy lány aki megtetszett neki év eleje óta, viszont a lány már mindent tud a fiúról és nem érez a fiú iránt többet, sőt a lánynak van barátja is.A fiú sehogy nem tud rajta még tovább lépni... (Mondjuk nem is csodálkozom...)

A fiú legyen Kevin a lány meg legyen Kinga (ezek csak kitalált nevek).

Szóval Kevin és Kinga jóban vannak és sokszor ülnek egymás mellett, viszont Kevin Kingára még mindig elég szerelmesen néz és mikor átöleli akkor a derekánál fogja meg, van mikor egymás mellett ülnek és megfogja Kinga lábát vagy megsimogatja, esetleg rádől Kingára és eléggé úgy néznek ki mintha egy pár lennének.Kinga volt, hogy megkérdezte Kevintől, hogy kanos-e és ezt így komolyan az iskolában...

Kinga hagyja, hogy Kevin rámásszon és szerencsétlen fiúval ezzel játszik, mert mást nem tudok rá mondani.

Én Kingával is és Kevinnel is tök jóba vagyok, de Kingának van barátja és hagyja, hogy egy másik fiú ölelgesse, bújjon hozzá és kínozza a fiút az szerintem egy undorító dolog.

Azzal semmi bajom, hogy egymás mellett ülnek vagy, hogy jóban vannak, de az hogy így rámászik az egyik a másikra és rádaásul még hagyja is magát Kinga, hát szerintem ez undorító dolog...

És Kevin már jópár lány osztálytársnál is bepróbálkozott, aztán egy lánnyal összejött neki kb 2-3 napig.



2018. jan. 24. 21:19
 1/3 Ketri ***** válasza:
Ez tényleg csúnya dolog. De mindennek lesz következménye.. szerintem.
2018. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyira talán nem undorító.

Középsuliban nekem is volt olyan, hogy több lány is bepróbálkozott az osztályból. Olyan is akinek volt barátja. Még a legjobb barátnők is.(évelején az egyik, barátok is voltunk, aztán közben a barátnője is, amikor csoportbontáson voltunk) Én nem tartom undorítónak.

2018. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez annyira nem is undorító...

Édesapám félrelépett egy munkatársával és a váláskor még a tesom is hozzákerült. Most anyukámat ki akarja rugni a cégtöl. Ha édesanyámnak ne lesz elég keresete nem tudja majd a házat fenntartani meg esetleg engem támogatni. El kell költöznie és én is hozzákerülök... szép mondhatom! Na ez az undorító

2018. jan. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!