Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak szerintem szemét dolog ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szemét dolog ez?

Figyelt kérdés

Csak szerintem szemét dolog az hogy ha pl egy srác felkelti egy lány érdeklődését komolyabban aztán annyi...hirtelen nem ír, még rá se néz s azelőtt odáig volt érte? Jelzem hogy a lány nem követett el hibát.

Megértem hogy egy bizonyos szintig lehet ezt csinálni hisz én is csináltam már párszor ilyent de na.


2017. jún. 28. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég szemét dolog szerintem is
2017. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is csináltál ilyet akkor ugyan ott vagy. És amúgy az. Szemét dolog.
2017. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hogy egy idegen emberrel szemezgetsz s ott vége a történetnek vagy hogy közel kerültök egymáshoz s egyik napról a másikig felszívódik.
2017. jún. 28. 23:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha a csaj semi lépést nem tesz, akkor veheti úgy hogy csak untatja..
2017. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem mindemk rá jött amúgy hogy én vagyok a lány. Egyáltalán nem utatott s ezt ő is látta mivel tudta hogy odáig vagyok érte.
2017. jún. 28. 23:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Aha, az se jobb mikor valaki csak a távolság miatt összejön valakivel a közelbe, mikor talit szerveztek.........................
2017. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem is így rázott le a fiú :[

Én azt fogom csinálni, hogy nem fogok róla tudomást venni. Nem fogom megnézni azt amit ír.. (már ha kibírom)

De ami az érdekes! Az az, hogy messengeren a napomat megnézi mindig! De az uzenetemet csak egy héttel később szokta

2017. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ba*zki, lehet látni hogy kinek a napját nézem meg :o?
2017. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Aki kirakja a napot, annak alul megjelennek azok a profilok akik megnézték :D

Néha egy jót bosszankodok ezen hogy a napomat minden ismerősöm megnézi, de egyik sem ír rám :(

2017. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!