Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a barátnőm, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2017 szeptember hónap első felében kavart egy sráccal,nem mondta el.

November 25.én jöttem rá a dologra,azonnal kértem hogy magyarázza el.Azt mondta semmi komoly nem volt, még csókot sem adott neki meg ilyenek.De azért a srác nevét "Szexim (sok szívecske)"-re állította,ami nekem elég gyanús.Még aznap szakítottam vele.De ahogy múlik az idő egyre inkább úgy érzem,hogy hiányzik.

Ugye már 2 hónap telt el,szerintetek mit kéne tennem?

Minden gondolatot szívesen meghallgatnék.

18/F



2018. jan. 24. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Manapság ahogy észrevettem, divat lett a párkapcsolatban lévő lányoknál (is), hogy a kanjaikat mindenféle cuki, erotikus becenevekkel ruházzák fel.

Bizonyára nekem is szemet szúrna, ha a párom ilyen névvel ruházná fel mást és nem esne jól, de ez nem feltétlen jelenti azt, hogy bármi is történt köztük (mondjuk az elején írtad, hogy "kavartak", szóval ki tudja...)

Mindenesetre a helyedben én inkább keresnék egy komolyabb, normális intellektussal megáldott hölgyet.

17/L

2018. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ő hiányzik neked, hanem a szerelem. Nagy különbség.


Nézz körül, vannak mások is a világon. Ne vele foglalkozz. Egy csomó más lány boldog lenne veled, csak egyelőre észre sem veszed őket.


Egyébként meg előbb magadat hozd rendbe. Gondold végig, hogy mennyi mindened van (ha barátnőd nincs is), és legyél hálás ezekért a sorsodnak. Előbb egyedül találd meg újra az egyensúlyt az életedben, aztán majd jöhet egy új kapcsolat. Legyenek céljaid, azok felé haladj (továbbtanulás, stb.), aztán majd jön az új szerelem is, amikor jönnie kell. Ne sürgesd.

2018. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jan. 25. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!