Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívhatnám fel magamra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác,de sajnos nem egy suliba járunk.Reggelente nagyon ritkán látom az állomáson,mert busszal jár.Általában mindig a haverjaival van.Egyik közös ismerősünk mondta,hogy szép lánynak tart,és igazából ekkor kezdtem el érdeklődni iránta.Instán követ,és minden bejegyzésemet lájkolja stb.Felvettem snapen is,de nem akarok ráírni,mert 1 nem szeretek 2 nem akarom hogy nyomulásnak vegye 3 még is ő a fiú.Csak attól tartok hogy nem fog lépni semmit.Én próbálok nyitni felé,ha nagy ritkán látom mosolygok rá,a szemébe nézek,de folyton lehatja a fejét,nem néz rám.Ha valakinek van esetleg ötlete,hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmét,vagy elérni hogy írjon,kérem írja meg.Előre is köszi!

2018. jan. 29. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írjál rá azzal semmit sem vesztesz:).
2018. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyesmire szerintem biztos tipp nincs. Az biztos ha ő is a jelet várja, te se akarsz nyomulni akkor csak egyhelyben topogtok. Azt gondolom sietni azért nem kell, a véletlen is hozhat alkalmat. Azt viszont ne szalaszd el. Egy laza beszélgetéshez nem kell fiú- lány ügyre gondolni. Valami semleges témával akár te is indíthatsz, mire lenne igeje másra is gondolni addigra úgyis jön a busz
2018. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Likeold be instán a legrégebbi posztját ! :D Ha ebből nem esik le neki, hogy nyitni kéne valószínűleg nem is akar.
2018. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fejezd be ezt a önmegalàzó viselkedést. Jó hogy le nem terdelsz elé és könyörögsz,hogy végre figyeljen rád

Tartás!!!!!

2018. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Adj neki egy borítékot

Ha van kedve beszélgetni, írjon rád-pl ez lehetne a boríték egyik tartalma

Írhatnál neki akár magadról

Rajzolhatnál neki valamit

De akár talira is invitálhatnád. Ha a fiú szégyellős, de tetszetek egymásnak, és akartok is egymástól valamit, akkor neked kell cselekedned.

2018. jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!