Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hivhatnam fel diszkrete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivhatnam fel diszkreten a figyelmet?

Figyelt kérdés
Van egy srac a suliban, aki 3 nappal ezelott ramirt, es 2 napon at nagyon jot beszelgettunk. Tegnap nem irt, ahogyan en sem mertem, es bar ez 2 napos ismeretseg uran furan hangzik, de hianyzik, hogy a fura bufes kajakkal viccelodik, vagy eppen a hulye osztalyarol mesel..Elotte nem ismertem, de most hirtelen nagyon megtetszett, azonban a baratnoimtol tudom, hogy rengeteg csaj bukik ra, szebbnel szebbek...Mit tegyek, hogy a suliban diszkreten hivjam fel a figyelmet?Vagy hagyjam a francba, a sok jo csaj mellett ugysem erdekelne?
2017. okt. 29. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj rá te. Azért nem ír, mert lehet azt gondolja, hogy csak udvariasságból írsz neki vissza és nem akar "zaklatni". Keresd te is, és akkor bátrabb lesz. 20/f
2017. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza lehet az elsőnek, de ez afféle "taktika" is, amit szoktam használni, hogy beszélgetek egy lánnyal pár napig és aztán direkt nem írok rá, hagyom egy-két napig, aztán folytatom az írogatást, el lehet vele érni, hogy a lány vágyjon a beszélgetésre és ezzel előnyösebb helyzetbe kerülhetek ;)
2017. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amugy igen, jol mondja az utolso😀

Na jo, egyebkent lehet gyerekesen fog hangzani, de ha tovabba sem ir rad, akkor ugy hivd fel magadra a figyelmed, hogy oltozz ki kicsit jobban. Persze ne egy gyemanttal kirakott ruhaba menj be a suliba, de adj magadra! Kicsit tobb smink, jo outfittek, gondoritsd be a hajad vagy valami jo frizura es ha a srac meglat meg aznap radir, garantalni merem.

Es honnan tudod, hogy sok “jo csaj” mellett ugysem erdekelned ot? Aezrt raktam idezojelbe, mert lehet szamara te vagy a legjobb csaj a suliban, es max te latod azokat a lanyokat szebbnek magadnal

2017. okt. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!