Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mondjam meg neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Írtam egy fiúnak hogy szimpatikus nekem és én nem rögtön arra akartam kitérni, hogy járni akarok vele, hanem mint minden normális ember, először csak barátkozni akartam. De ő félreértett, elutasított. Sose csináltam még ilyet, szóval azt sem tudtam hogy reagáljak. Viszont tisztázni akarom a szándékaim és gondoltam megmondom vagy megírom hogy mit is akartam. Pár hét eltelt már az eset óta, és nem tudom hogy meglépjem-e ezt az egészet vagy inkább hagyjam.
2018. jan. 29. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyesen nem ismeritek egymást?
2018. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, egy suliba járunk
2018. jan. 29. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen stílusban utasított el téged. Hogyha nagyon lekezelően reagált rá, akkor inkább ne csinálj semmit, mert úgyis csak megbántana a bunkó viselkedésével.
2018. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így járnak az udvarolós lányok.
2018. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt lekezelő, meg semmi ilyesmi.
2018. jan. 29. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!