Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy nem szeretem?

Figyelt kérdés

Alig 2 hete járunk, de rájöttem, hogy nem szeretem. Volt már csók is és akkor se éreztem semmi szikrát. Mivel egy suliba járunk ezért nem is akarok vele holnap találkozni. Idegesítő ha rám ír és próbálom lerázni. Mikor még csak alig dumáltunk akkpr sokkal jobban elvoltam vele mint most. Egy az érdeklődési körünk.

Hogy mondjam el neki, hogy nem szeretem ha eddig szinte csak megjátszottam? Tudom nem volt szép dolog tőlem, de ritka ha tetszek egy fiúnak.


14/L



2018. jan. 7. 22:26
 1/5 anonim válasza:
100%
Légy vele őszinte. Ha ismered tudod, hogy hogyan mond el neki. Akar az érdeklődési körötok segítségével. Nem kell neki közhelyeket irni pl nem a te hibád. Csak az igazat. És mond neki h adjon neked teret. Én így kezelnem
2018. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2018. jan. 7. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Valld be az igazat, hogy tényleg tetszett neked, de valami tönkrement, és már nem érzel iránta semmit. Sajnálod, hogy ez van, de úgy gondoltad jobb minél hamarabb megmondani.


Két hete jártok, ez még nem sok idő, hamar túlteszi magát rajta.

2018. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
So? Elmondtad?
2018. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még nem :(
2018. jan. 9. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!