Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kel csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kel csókolózni?

Figyelt kérdés
Hogyan kel csókolózni? Már volt barátnőm de mivel nem csókoltam meg. Így nem tudom. most engem az érdekelne, hogy pl a nyelves csóknál hogyan kel? Milyen mozdultokat tegyek? Na meg persze a szájjas csókolózás is érdekelne, de mondjuk ezt egy kis gyerektől halottam. Nos a nyelves csóknál milyen száj és nyelv mozdulatokkat kel csinálni illetve a szájas csóknál is mik a mozdulatok?

2018. jan. 31. 18:11
 1/3 anonim válasza:
Ezt igazabol nehez leirni. De ha akkor ott leszel egyből menni fog. Nézz meg pár tutorial videót.
2018. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A sima csóknál puszikat adsz az alsó vagy a felső ajkára. Vagyis ezt nagyon nehéz leírni, de az ujjaddal pl. próbáld meg hogy adsz rá egy puszit és nagyon gyengén megszívod közbe. Nyelvesnél ugyan ez a mozdulat a száddal, csak előtte érinted össze a nyelved a másik nyelvével, utána ahogy visszahúzod úgy a puszi. Ha már nagyon elmélyültetek akkor “kardozhattok” egymás nyelvével. (én ezt személy szerint nem annyira szeretem) Bocsi ha nagyon értelmetlen, de ennél jobban nem tudom leírni 😁
2018. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Mucika a kell két l
2018. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!