Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan ciki számomra ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan ciki számomra ha egy lánnyal vagyok (? ) 17/f

Figyelt kérdés
na szóval. Mindig amikor egy lánnyal vagyok kettesben akkor azt olyan cikinek érzem és azt gondolom magamba hogy hogy süllyedhettem le erre a szintre. És lehet az a lány egy bombázó is meg egy bányarém is.pl a multkor meglátott az apamnak az ismerose hogy egy lánnyal vagyok. Fúú majden lesült a pofàmról a bőr
2018. febr. 1. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy idióta vagy, nőlj már fel .

Ez egy kérdésekkel foglalkozó oldal, nem pedig a személyes problémáddal.

Jelen esetben, hogy még nem nőttèl fel ..

És ha meglátott,az ismerős, nem kettesben voltatok. Ha a szobádban lenne a csaj, akkor lennél vele kettesben O,o

2018. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Lélekben még 12 éves vagy, az a baj.

Próbálj kicsit megváltozni. Gondolkozz el a helyzeten: sose láttál még utcán férfit és nőt együtt sétálni?

Szerinted az ciki volt számukra?

2018. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jesszus. :D
2018. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez nem hülyeség én is érzek ilyet.
2018. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért 16 éves kor körül már a fiúknak is meg kellene érni annyira, hogy kellemesnek tartsák a lányok társaságát.

Ha ez nagyon nem megy, akkor szerintem menj el orvoshoz, mert lehet hormonprobléma.

Testi fejlődés amúgy rendben?

2018. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne legyél lánnyal.
2018. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsátok már! Meleg és szégyellős!
2018. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki nem érti, miért lehet érdemes orvoshoz menni:

meg lehet vizsgálni, hogy normálisan beindultak-e a férfihormonok. Ha nem, akkor az illető nem igazán fog vonzódni a szexhez és a lányokhoz (a fiúkhoz se) és pont akkor ilyen a szemlélete, hogy cikinek tartja az egészet.


Persze lehet valami nagyon prűd nevelés is, ez még nem derült ki.

2018. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!