Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ha egy nagyon jó...

Szerintetek ha egy nagyon jó barátom elárul és másoknak mond tovább olyan dolgokat, amiket csak neki mondtam, de visszahallva más személyektől számomra ciki, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakítsam meg a barátságot, vagy próbáljak megbocsáltani és semmisnek tekinteni az egészet? Na és hogyan? Köszi!

2015. szept. 16. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Meg kell beszélni vele, hogy ilyet többet ne tegyen. Én pl. tudom, hogy a haverom pletykás, így nem mondok neki semmi olyat, amit kibeszélhet rólam.
2015. szept. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miután már nem bízol benne 100%-ban, úgyis lazulni fog a kapcsolat, nem kell ezért külön szakítanod. Semmisnek nem fogod tudni tekinteni az egészet, legfeljebb nem foglalkozol ezzel a dologgal, és nagyon megfontolod, milyen titkodat osztod meg vele.
2015. szept. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer, véletlen fordult elő akkor még nem szakítanám meg a barátságot és megbocsátanék.

Ha rendszeresen, csak azért, hogy ő jól tájékozottnak látszódjon regél rólad akkor ahogy írták az egyik lehetőség, hogy korlátozott információkat kapna, a másik, hogy egy idő után abbamaradna a barátság.

Mindenképpen fontos, hogy mondd a szemébe: ez nekem rosszul esik. Amit Neked mondok azt csak neked mondom és kellemetlen, hogy másoktól visszahallom. Ha továbbra is így lesz vége a barátságunknak.

Tisztázd le vele. Ha a barátod akkor megérdemel ennyi őszinteséget.

2015. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld kezecske!

Nemtudom, hogy mit csináljak mert olyan dolgokat mondott el amit soha nem képzeltem volna hogy elmondja. Nem értem hogy miért...

A gyomrom összerándul ha visszagondolok arra amit csinált, aztán megint összerándul ha arra gondolok hogy én ilyet csinálnék valaha egy baráttal. Megszakítani nem akarom a kapcsolatot mert ennyi év után fájdalmas lenne. De beszélni fogok vele. Még ha ez a barátságunkba is kerül, de legalább más barátjával nem fog ilyet tenni utána remélem.

2015. szept. 16. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon jól látod. meg fogod oldani.
2015. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!