Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon osszetrone...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon osszetrone a szive?

Figyelt kérdés
Van egy lany az osztalyomban akinek tetszem, es o is tetszett nekem regebben, de mar elmult. Amugy nagyon, nagyon jol nez ki meg minden, de megbantott( hosszu tortenet), es ezert haragszom is ra, meg mar elment az az erzes, hogy szeretem ot. Es igazabol csak annyit szeretnek tole, hogy lefekudhessek vele, mert mondom tokeletes az alakja meg minden rajta. Csak tudom, hogy o meg szeret engem, es felek, hogy nagyon osszetorne, es tudom, hogy benne lenne az egy ejszakasban. Mindketten 17 evesek vagyunk.

2018. febr. 1. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Előtte tisztázd le vele,hogy neked ez nem jelent semmit. Ha így is belemegy,nem hibáztathat utána téged.
2018. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Na még egy köcsög
2018. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen csajokat skippeld.

Ha meg is húzod akkor a nyakadon lesz.Vagy világi haragot zúdít rád és a barátnői is skippelnek téged ha esetleg arra kerülne a sor...

2018. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Undorító nyomorék, öld meg magad
2018. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mar nem azért, de ez ultra gáz. Akkor is ha benne lenne ő is. Mert a kötődés erősen jelen van benne, és a helyedben nem tennék vele semmi olyat, ami egy kicsit is arra utal, hogy kell neked, akkor sem, hogyha ő benne van, akkor sem, ha nagyon vonzó. Nem tudom számomra ez nagyon undorító.
2018. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!