Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől érezheti úgy, hogy...

Haramia kérdése:

Mitől érezheti úgy, hogy lassan dobog a szíve?

Figyelt kérdés
Hat éves a kisfiam és az elmúlt pár hónapban néha esténként azt hajtogatja, hogy lassan dobog a szíve. Elvittem gyermekkardiológushoz, ahol volt EKG, Szív UH, nem találtak semmit, annyit mondott a doki, hogy jó sportoló lenne belőle, mert sportszíve van, de teljesen egészséges. Én arra gondoltam, hogy lehet csak mostanában fedezte fel, hogy érzi a dobogást és ezért mondja. Másnak a gyereke is szokott ilyet?
2018. jan. 25. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs véletlenül valami kisállatotok?
2018. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs.
2018. jan. 25. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg terhes Vagy?
2018. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sem. Bár nem látom az összefüggéseket.
2018. jan. 25. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Kisállatok és a magzatok szívverése gyorsabb. Ha mondjuk megolelgette a nyuszijat, vagy megnézte veletek az ultrahangra videót, akkor ahhoz hasonlíthatja a saját szívveréset.

Nem mondja hogy miért gondolja, az ő szíve lassan ver?

2018. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mond? Rossz érzés ez neki?
2018. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem fáj neki, meg semmi rossz érzést nem mond hozzá, csak h lassan...Mivel esténként jön ez elő, arra is gondoltam, hogy a vacsora és ha sokat iszik felnyomja a rekeszt mint nekünk és ilyenkor jobban érzi és így tudja leírni.
2018. jan. 25. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám az aggódó gyerekemnek, hogy éjszaka olyan nyugodt és csendes minden, hogy eltűnik a napközbeni felfokozott, izgatott állapota, estére pedig ezért csökken a pulzusa, és beáll egy egyenletes, stabil, lassabb menetbe, ami alvás alatt végig tart.


Szerintem ezt a változast is észreveheti, ha megfigyeli, éjszaka biztos lassabban lélegzik is.

2018. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyel egy vernyomasmerot es merdd meg amikor ezt mondja.
2018. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!