Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondta ha meglátja az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta ha meglátja az exét még mindig nagyon dobog a szíve, ez nálatok is így van?

Figyelt kérdés
Barátommal több mint egy éve vagyunk együtt, azt mondta hogy amikor meglátja az exét akkor még mindig elkezd nagyon dobogni a szíve mert ő volt az első szerelme, nekem ez nagyon rosszul esett. Amikor én meglátom a volt barátomat aki az első szerelmem volt nem érzek semmit, lehet nem lépett túl rajta még? Mit gondoltok erről? Azt sem értem igazából miért mondd nekem ilyeneket mert eléggé bánt.

2017. júl. 21. 09:49
 1/1 Amenadiel ***** válasza:
100%

Valóban nem tűnik szép dolognak,vannak akik nem tudnak olyan könnyen túllépni egy kapcsolaton mint mások.

Mivel első szerelme ezért lehet még van benne valami,viszont szerintem ez mindenféleképp meg kéne vele beszéld már csak azért is mert ugye neked ez nem esett jól.

2017. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!