Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak bejön valaki az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak bejön valaki az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik.Egyik ismerősöm hallotta a buszon hogy a haverjával arról beszélnek,hogy bejön neki egy lány.(és nem én)Viszont tudom hogy szépnek tart,meg minden képemet lájkolja,követ minden felületen.Azt hittem ez jelent valamit de mégsem.Lenne még nála esélyem ennek ellenére is,vagy inkább hagyjam?Válaszokat előre is köszi!

2018. febr. 1. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy fiunak bejön egy lány akkor tetszik neki. Sajnálom hogy álomvilágban élsz és olyan szinten a közösségi platformokon, hogy egy lájkba házasságot képzelsz. Az emberek azért followolják egymást mert ez ismerősöknél úgy szokás
2018. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet nála esélyed, attól meg, hogy épp más tetszik neki, de ne képzelj bele mindenbe mindent. Pontosan tudom, hogy ilyenkor meg az is jelnek tűnik, hogy csak teged nem dobott ki tesin, stb. De amennyire csak tudsz, próbáld realisztikusan látni a dolgokat. Nehéz dolog, de hajrá ;)
2018. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!