Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végzős létemre suliban megtets...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végzős létemre suliban megtetszett egy új tanító az alsóban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most végzett a főiskolán, csupán 7 év van köztünk. Ritkán szoktam látni,mert ő az eslő emeleten van én meg a második és harmadikon szoktam közlekedni. Ő egyébként napközis szóval főként az ebédlőben szoktam látni. Annyira kedvesen viselkedik a gyerekekkel, hogy élvezet nézni és egyre jobban tetszik. Hogy tudnék a szóba elegyedni vele, ha egyébként semmi közöm az osztàlyához?

2018. febr. 1. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Korán kezded az apakomplexust. Oké-oké, "csak" 7 év, de ha nem állsz le, lesz 17 és 27 év is. A leírásod alapján egy kislány vagy. Inkább tartsd magad távol tőle. Mi a francot akarhatna tőled?? Se egzisztenciálisan, se tapasztalat terén, sem testileg, sem szellemileg nem tartasz vele egy szinten, de kb. semmi közös nem lehet bennetek. Feleslegesen erőlködsz, ám ha nem hagyod abba, akkor csak egy pitsát csinálnál magadból már ilyen fiatalon.
2018. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a 7 évvel különösebben nincs probléma. A szüleimnél 6 év van, de nagyszüleimnél 22 volt és nagyon boldogak voltak. Apakomlexusban sem hinném, hogy szenvedek, de köszönöm a véleményed. Csupán én is szeretem a kis gyerekeket és jó látni,ahogy foglalkozik velük, de ez minden mas tanítóra is igaz.
2018. febr. 1. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
#2: Ja,nincs probléma a 7 év korkülönbséggel, amennyiben te 20 vagy ő pedig 27. De gondolom, te 14-15 vagy, ő pedig 23. Ez nem normális.
2018. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok ö meg 25-26
2018. febr. 2. 05:47
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Így okés az a hét év. Ha összejönnél vele mi baj történhetne? Max kib@sszák az iskolából. Inkább várd meg míg végzel ott.
2018. febr. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg végzel. De én nem adnék nagy esélyt annak hogy bármi több lesz köztetek. Igaz addigra elballagsz de ha én ő lennék, nem akarnám hogy az igazgatósághoz meg a szülőkhoz eljusson hogy volt diákkal kavarok.. Hiába nem lesz addigra gáz. De főleg hogy kezdő, tuti hogy fontosabb a karier.
2018. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!