Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki megtetszett,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki megtetszett, és csak én tudok ennyire izgulni?

Figyelt kérdés
Szóval, a lényeg, csak néztünk egymásra, le se vette rólam a szemét, és nem az a kérdés, hogy tetszek e neki, hanem az, hogy még van e esélyem. (Tudom, hogy van) De akkor is, miért izgulok ennyire? Hiszen nem is ismerem (Magamat teljesen ismerem, csak a ti megerősítésetekre várok válaszokat, hogy mint például, igen van esélyed mert még nem is ismeritek egymást meg nézett) Tudom, nem szép dolog megválaszolni a saját kérdésemet, de kérlek, ti is válaszoljátok meg :) És ha esetleg, rossz a kérdés kiírása, akkor a moderátor legyen szives eltörölni, és többet nem írok ki hasonló kérdést + Nem válaszolok a sajátomra, a kérdésbe. 16/F

2018. jan. 30. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, van esélyed.
2018. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van esélyed, hisz megnézett, nem? Csak akkor bámulunk valakit sokáig, ha nagyon megtetszik, ha vakakit azért nézünk meg, mert nagyon idétlen, az sokkal kevesbb ideig tart. Szóval nyugi, nem kell izgulj, ez csak egészséges izgulás, a szerelem egyik jele:) Azt ajánlom, hogy próbálkozz. Sok sikert:)
2018. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek, kicsit jobban bízok magamba, a válaszaitok miatt, még egyszer nagyon szépen köszönöm, ment a zöld kéz, és ha valamiben kell segítség, akkor nyugodtan írjatok egy privátot :)
2018. jan. 30. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!