Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Mivel lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Mivel lehet begyógyítani egy összetört szívet? Hogy léptek túl egy szakításon évek után?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom. Másfél évig együtt voltunk. Megcsalt,ezért szakítottam vele. Azóta eltelt másfél év. És újra láttam. A barátnőjével együtt. Rám se mert nézni... A barátnője meg úgy nézegetett,mintha én lennék maga az Anti Krisztus.... És arra jöttem rá,hogy másfél évig arra vártam h lássam, hogy másfél évig ott ragadtam a múltba. Olyan,mintha csak mostanában történt volna a szakítás. Már kezdtem gyógyulgatni. És erre megláttam őt, és újra összetört a szívem. Ugyanúgy érzem magam mint a szakítás napja.... Úgy érzem mintha észre se vettem volna h évekig összetört szívvel éltem azóta. Egyszerűen már belefáradtam. Belefáradtam h fáj....

Tudom,tudom h az idő minden sebet begyógyít,de most úgy érzem megint padlón vagyok....


Ne haragudjatok,csak azért írtam ezt le mert jól esett kiírni magamból, és reménykedem h van olyan ember aki úgy járt mint én...és tudja h ilyenkor mi a teendő.



2018. febr. 3. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi, én nem tudok előállni a megoldással. Viszont szerintem az idő minden sebet meggyógyít vagy legalább nem fog fájni annyira. Addig is fogd meg a Nutellát és zabálj belőle annyit, amennyit bírsz. Ő soha nem bánt meg. Sajnálom, ami történt. Nagyon drukkolok, hogy jobban legyél. :/ :)
2018. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. febr. 13. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!