Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha a kiszemelt lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a kiszemelt lány kezdeményez felétek miért nem léptek ti is?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt veszem észre, hogy manapság a lányok teszik meg az első lépéseket és nem a srácok. Ezt a saját esetemmel is alá tudom támasztani. Tetszik egy fiú és szerintem ő is többet érez barátságnál, legalábbis a jelek ezt mutatják. Vettem a bátorságot és többször is ráírtam facebook-on és nagyon jól elbeszélgettünk, volt, hogy órákat. Aztán elhívtam ebédelni és akkor is elég jól éreztük magunkat együtt, szinte vibrált a levegő, vagy hogy is mondjam, szóval látszott rajta, hogy zavarban van. Viszont az utolsó találkozónk óta semmi. Teljesen össze vagyok zavarodva. Ha ráírok, ő is rögtön visszaír, ráadásul elég sokat, viszont ő magától nem lép. Nem ír, nem hív találkozóra. Most komolyan loholjak én utána? Ha tetszik egy lány, aki ráadásul nyit is felétek, miért vagytok félénkek? Önbizalomhiány? Rossz párkapcsolati élmény? Vagy úgy érzitek, túl jó hozzátok? Nem rossz indulatból kérdezem, csak tényleg nem értem, hogy ilyenkor mi van.

2015. szept. 8. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én se :D 15/F lehet hogy a haverjainak menőzik hogy te loholsz utána...vagy csak bunkó.....vagy szimplán hülye :D
2015. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni, mivel nem lehet egy egész nemre levetíteni az Ő viselkedését. Talán tőle kéne megkérdezni, nem?
2015. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha nem éreztem még olyat, hogy egy lány túl jó lenne hozzám :D Persze lehet, hogy velem van a baj.Lehet, hogy általános iskolában kiközösítették vagy a családjától nem látott "jó" példát és nem tudja, hogy most mit is kéne tennie.Vannak ilyenek :)
2015. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem tetszel neki bár írtál dolgokat ettől függetlenül lehet csak te akarod így látni. Vagy nem tudja mit csináljon, bizonytalan, van ilyen haverom, most issza meg a levét amiért nem növesztett golyókat.. én tuti kihasználnám a lehetőséget ha tetszene a lány.. kezd unalmas lenni h mindig én loholok a nők után.

De am meg sztem kérdezz rá.

2015. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezz rá! Mi úgysem tudhatjuk...
2015. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem általános iskolában kiközösítettek és ezért nem beszéltem soha 3 mondatnál többet lányokkal.


16/f

2015. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő úgy érzi, hogy csak jófejségből vagy szánalomból törődsz vele, írsz neki, és nem mer lépni, mert fél a pofáraeséstől, meg attól hogy csak leégetné magát előtted. (Saját tapasztalat)
2015. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En eskuszom ugyan igy vagyok egy fiuval, mar az oruletbe kerget h azt sem tudom mit gondol xdd 16/L
2017. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!