Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tetszik nektek egy lány mért nem léptek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert rendszeresen megalázzák őket, a kiszemelt nincsen egyedül, barátaival, osztálytársaival van, stb.
2015. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

#1 én például nem vagyok olyan...

amugy a kerdesre valaszolva gondolom azert mert a fiu félős v nem erzi magat szepnek... L

2015. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel a lányok is léphetnek ha tetszik nekik egy srác, ne várják a sült galambot, mert esetleg elszalasztanak valakit. és ezt lányként mondom.
2015. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert például hogyan? Van 1-2 lány, aki tetszik suliból, de mégis hogy kezdeményezzek nála, hogyha nem tudok semmit róla? A felének még a nevét sem tudom.
2015. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én mondjuk rámosolyognék, vagy köszönnék.
2015. szept. 7. 16:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak.. Ugyanúgy kezdem€nyezhetsz te is
2015. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megmondom mert félnek félnek a visszautasitástól. Mert rohatul elszomorító mikor problkozol és már ő a 23 lány aki azt mondja hogy csunya vagy nem tetszel neki. Azt akivel meg összejönek hülye paraszt gec* swag airmax es páwák 1 hét után eldobja a csajt és jőn sirva a csaj hogy jaj nem találok normális pasit. :/
2015. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz hogy ilyen a legtöbb lány. Hogy az ilyen "menő" gyerekekre buknak. De én nem tartom magam ilyennek, elszomorít a látvány hogy naprol napra egyre több ilyen van. De aki nekem tetszik és figyelni szokott ő nem ilyen és nem is annyira csajozos, de attol mosolyoghstna vagy köszönhetne, mert mindig csak néz de semmi más.
2015. szept. 7. 18:22
 9/13 anonim ***** válasza:

Én szoktam lépni. Most álljak egy helyben egész nap?

.

.

.

.

.

Egyébként azért, mert nincs elég önbizalmam vagy túl jónak tartom a lányt hozzám.

Tegnap viszont történt egy olyan dolog, ami ráébresztett, hogy mit is veszítettem ezzel...és megfogadtam, hogyha egy lány olyan, akkor kezdeményezni fogok nála, mert a boldogságom múlhat rajta. Remélem, minél több ember fog motivációt találni ehhez, aki idáig félt valamitől, mert ha nem tesszük meg, csak veszíthetünk rajta.

2015. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsoval teljesen evyet értek, szeretném ha az én kiszemeltem is gy gondolkozna. ;)
2015. szept. 7. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!