Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog így engem valaki is szeretni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog így engem valaki is szeretni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szerelemben nincs túl sok szerencsém és van egy tippem hogy miért. Kicsit ducibb vagyok. Vagyis én ezt gondolom. Ti mit gondoltok?

153 cm vagyok és 55 kg. A combjaim egy kicsit összeérnek és ez a bajom :(

18/L


2018. febr. 3. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy duci, pont jó vagy:)

Ne legyél csontkollekció,mint a többi nem normális lány...

Miért ne szeretnének. Nem a külsőd fogja meghatàrozni hogy ki szeret és ki nem. Akinek van egy kis csepp integileciája,az nem arra fog kimenni hogy mennyire vagy szexi.

Én mindig is a belső értékekre megyek.

Nem kell elsietni a dolgokat..

2018. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább legyél kicsit duci, minthogy olyan önbizalomhiányos és szerencsétlen legyél, mint én. Hidd el, te még jól jártál!
2018. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, az integilecia nagyon fontos érték, sajnos nem mindenki rendelkezik vele. :(
2018. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te is tökéletes leszel valakinek,csak jó időben kell jó helyen lenned,ez lehet holnap lesz de lehet 5 év múlva,ennyi idősen ha már érett gondolkodásod van biztos találsz egy hasonló srácot/férfit akivel egymáshoz fogtok illeni
2018. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! 💕
2018. febr. 3. 18:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ertem, hogy miert hiszi azt minden “ducibb” lany, hogy egyedül fog meghalni... Ez nagyon nem igaz, tutira lesz valaki, aki mindent szeretni fog rajtad. Sorolhatnám a hírességeket meg ismerőseimet is, akiknek megis összejött, pedig majdnem kétszer annyi kilók, mint te vagy (ezzel nem azt mondom, hogy mert azt annyira szamit, csak hogy lásd, hogy nincs értelme az ilyen meglátásoknak). De ha nagyon zavar, elkezdhetsz edzeni is. Amúgy nekem is ooszeertek a combjaim, engem is zavart, bár nem azért, mert “hogy néz ki?”, hanem mert zavart, mikor pl strandon voltam fürdőruhában. Edzettem ra, es kb el is tűnt. (Ha kitartóan lettem volna, az egész eltűnt volna, de lecsúszott időnként az a zacsi chips 😂)
2018. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6os vagyok


Es meg annyi, hogy attól meg, hogy valaki csini es vekony, nem biztos, hogy értelmes is.

2018. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6

Köszi.. Ez sokat segített 😂💕

2018. febr. 3. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Köze nincs az alakodhoz!


Én 26 éves koromig hittem azt, hogy azért nincsenek csak plátói szerelmeim, mert csúnya és kövér vagyok...

Aztán akikért oda voltam, sok évvel később vallották be, hogy részükről is szerelem volt, csak erre későn jöttek rá.



38/N

2018. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!