Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon az "anyosom" valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az "anyosom" valaha engem is fog ugy szeretni?

Figyelt kérdés

Baratommal lassan 2 eve vagyunk egyutt, volt baratnojevel 1es fel evig, de az utolso fel ev a baratom elmomdasa szerint mar csak osszejaras volt..Most volt a ballagasa es ugye osztalytarsak az exevel😌Anyukaja a vegen oda ment hozza, megolete es megdicserte h milyen csinos es minden jot kivant..mikor en megerkeztem se pusz, se semmi

..csak koszont es egy jo szava sem volt..Szalagavatokor is ez volt, ez engem nagyon zavart es rosszul erintett😔Mikor a baratomeknal vagyok, mindig segitek az anyukajanak, es egy rossz szava nem lehet ram..Oke h o volt a baratom elso komoly kapcsolata/szerelme..de akkor is nagyon rosszul esik h az anyukaja igy viselkedik+baratom is meg joba van a csajjal😩

17L


2017. máj. 6. 11:05
 1/2 anonim válasza:
a baratod anyukajanak talan kulonlegesebb az a lany, mert ahogy te is mondod, o volt az elso komolyabb kapcsolata a fianak, rola kert velemenyt stb. Meg amugyis lehet hogy az "anyosodnak" jobban bejon a csaj mint szemely.
2017. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vagy azért szereti őt jobban mert már ő ex és nem veheti el tőle a kicsi fiacskáját.

tojd le szeret vagy sem ha a sráccal jó a kapcsolatotok.

Minél jobban tepersz nyalizol annál inkább nem leszel neki jó.

2017. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!