Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szoktatok úgy közeled...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok úgy közeledni egy lányhoz, hogy tényleg csak barátkozni akartok, de semmi többet?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én általában olyan lányokkal teszem mindezt, akik az én szememben nem vonzóak. Tehát semleges, akiktől nem akarok semmit sem.
2018. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha csak barátkozok is, akkor is a szép lányokkal lógok inkább. Lepontozhattok. Ha vkit bűn rondának tartok nem annyira vonzó. Szomorú tény.
2018. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én minden lánnyal csak barátkozni akarok, nem tudom megérteni hogy lehet úgy odamenni valakihez, hogy az járjon a fejedben, hogy együtt akarsz lenni vele.
2018. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

"De bejön az a csaj, olyan szívesen lennék a haverja"

(Soha senki)

2018. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Igen, de általában sose jön össze. :/

18/f

2018. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, legjobb barátom is lány(szinte tesóm :D), meg szinte csak lány barátaim vannak, fiúkkal sose jöttem ki :D
2018. febr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

És a Mikulás sem létezik...

Most elbagatelizálom, de ebből értheted a lényeget. Persze van kivétel.

És gyakori az is, hogy egy fiú azért van benne a barátságban, mert fél, hogy ha kezdeményezne, bárátként is elveszítené lány barátját...

Ez volt velem is, nem a barátom már, és meg sem próbáltam :(

17/F

2018. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!