Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban nem lehet már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem lehet már a pasikhoz úgy közeledni, hogy ne higgyék azt, hogy vmit akarok? Nem lehet velük barátkozni?

Figyelt kérdés

Van párkapcsolatom, de alapjáraton szeretek új embereket megismerni. Nyitott személyiség vagyok.

Zavar, hogy manapság, ha elkezdek beszélgetni egy pasival, már negyed óra múlva fel akar szedni. Nem vagyok egy ilyen hülyep*csa, nem teszek utaló jeleket, max. csak sokat mosolygok(ezzel nem tudok mit csinálni :D ).

Jó lenne pár fiú haverra találni, akikkel nem csak az esetleges szexuális problémákat, és a gonosz nők áskálódását tudom megvitatni. Szeretnék beszélgetni, egy jót inni. Nem hiszem, hogy ez olyan nagy dolog lenne.


2015. jan. 20. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
egy kis félre lovaglás még nem a világvége...
2015. jan. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehezen lehet ilyent talalni, mivel a szingli pasik 99%-a kiesik, igy maradnak a melegek es azok akik parkapcsolatban elnek. Akik parkapcsolatban elnek, azoknak nagy resze vagy kalandot akar, vagy baratnojuk hatasara, nem mer ismerkedni. Persze vannak olyanok akiknel ez nem gond, pl en is ilyennek tartom magam. Na meg a melegeket nem zartam ki. Szoval ha van kedved, nyugodtan irhatsz. 22F
2015. jan. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés...ha olyan kedves, vidám jelenség vagy, mint amilyennek leírtad magad, sztem mindenki önkéntelenül arra gondol, hogy hátha lehet vmi. Kezdésnek jó támpont lehet olyan, aki boldog párkapcsolatban él, de ott meg a barátnőnek beadni h csak elmegyek inni vkivel, aki amúgy csaj...


1. ismerkedj melegekkel :D

2. itt a net (mondjuk ír6tsz nekem ;) )

2015. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fiu es lany kozott van ilyen, de férfi es nő kozott nincs :)
2015. jan. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Munkatársakkal, vagy barátnők barátaival tudsz szerintem maximum ilyet kialakítani félreértések nélkül.

Különálló férfi egyértelműen szexet vagy kapcsolatot keres, így elég nagy az esély arra, hogy nem megfelelő ilyenre.

Aki kapcsolatban van, ott meg a másik fél tekinthet rá furán, vagy kalandot keres, ahogy már írták.

Meg szerintem bizonyos férfiakra a párod is furán reagálhatna.


Szóval maradnak a munkatársak, barátnők barátai, rokonok, rokonok ismerősei talán, melegek, aszexuálisok. :D

2015. jan. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de azért a mosolygás nagyon félreérthető, pláne ha kölcsönössé is válik.. Ne csodálkozz ha azt hiszik hogy tetszenek is neked. Hosszútávon nem biztos hogy ez így szerencsés valakivel szemben, anélkül hogy megbeszélnétek hogy te nem úgy gondolod...

36f

2015. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!