Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell jól csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.Matuiksz kérdése:

Hogyan kell jól csókolózni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 3. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Érzékien, lassan, szenvedélyesen. A lányoknak bejön. Ergo nekem is :), ha közben megfogod a párod derekát, beletúrsz a hajába, esetleg a kezeid közé fogod az arcát. A csók meg hát, mint írtam, szenvedélyes és lassú legyen, a többit megérzed. A jó csók titka, hogy a lehető legérzékibb legyen. Kicsit elfordítod a fejet, csukott szemmel közelítesz felé. Lassan vállj le az ajkairól. Igazából van a nyelves, ami bizonyos határok között romantikus, és van a sima.

18L

2018. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Még én se csókolóztam,de ezeket olvastam itt róla:

Jön az magától

Lehetőleg ne olyan legyen a nyelved, mint egy vergődő hal, hanem mint egy játékos kiscica

Simogatjátok egymás nyelvét.

2018. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
ezt nem lehet leírni, ezt érezni kell! :)
2018. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2018. febr. 4. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!