Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthetnek az alábbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthetnek az alábbi dolgok?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú és régen szerelmes is oltam belé, de ez egyoldalú volt és azóta már hosszú idő eltelt és tovább is léptem.Jelenleg is tetszik valaki, de nem tudom megérteni, hogy ezek a jelek még miért vannak nálam, hiszem már nem érzek többet, inkább csak a hangja tetszik, viszont én a mai napig jóba vagyok vele és tök jól kijövünk, de csak barátok vagyunk és ez a továbbiakban is így fog maradni, mert ő sem akar többet tőle és én sem.

Viszont a barátaimnak meséltem róla és ha róla beszélek vagy csak valaki megemlegeti a nevét akkor mosolygok mint egy hülye gyerek és ha beszélnem kell róla személyesen akkor nehezem tudok beszélni mert lassan beszélek, azt sem tudom hogy mondjam mert ilyenkor sokszor összeakad a nyelvem meg mindent mondok.

És én nem tudom megérteni, hogy ez még miért van nálam, hiszen továbbléptem és más fiú iránt érdeklődöm.

És ha meghallom a hangját akkor is mosolygok mint egy hülye gyerek.

16 éves lány vagyok.


2018. febr. 5. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy részed mélyen belül még midig többként gondol a fiúra mint barát. De lehet hogy tévedek és más az oka :D
2018. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zolko26 válasza:
Leegyszerűsítve nem érzel iránta semmit, csak a hangjáért érezheted azt hogy vonzódsz hozzá. :) Kicsit nyersen fogalmazva ez olyan mint amikor a férfiak vonzódnak egy nőhöz mert jó a feneke mondjuk. Ugyan így vagy te a hangja miatt. Amugy meg egyszerű kideríteni, kerűld el ha tudod egy hónapig vagy picit tovább, és ha egyszer is felmerűl benned hogy mennyire hiányzik hogy megöleljen vagy valami akkor lehet van még ott valami. ;)
2018. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első "nagy" szerelmed volt?
2018. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem első nagy szerelmem.
2018. febr. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!