Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miket jelenthetnek az alábbi...

Miket jelenthetnek az alábbi "véletlenek"? (lent)

Figyelt kérdés

április 20-án születtem, a fű világnapján.

Gomba volt a jelem óvodába. (varázgomba)

Volt halálközeli élményem, tudatos álmodásom.

Spirituális értelemben Fölébredésem.

Volt olyan hang a fejemben ami értelmesebb volt nálam és válaszolt, nem az én gondolatom volt.


Olyan álmom, amelyiknél egy másik bolygón voltam, és belecsapott valami. Egy lökéshullám keletkezett, én kitartottam a kezemet, és a lökéshullám kikerülte.


Tegnapi álmom, hogy az ágy sarkánál áll valami, egy árnyék volt, ami szürkés-fehér színű volt. Energiákból állt, én úgy véltem hogy az a lelkem. Pár másodperc bambulás után belém került, és azonnal fölébredtem.


Mit jelenthetnek a következő szimbólumok, események, történések?



2017. dec. 26. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"halálközeli élmény"

Életveszélyben voltál.


"álmom, hogy az ágy sarkánál áll valami, egy árnyék volt"

Alvásparalízis. Ha ez többször van, érdemes orvoshoz menned, ha még szeretnél élni.

2017. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
A fű világnapján születtél, varázsgomba volt a jeled az oviban, hangok vannak a fejedben és válaszolnak neked, volt halálközeli élményed, tudatos álmodásod, spirituálisan fölébredtél, álmodban kikerülnek a lökéshullámok...Nem irigyellek, stresszes életed lehet. Szerintem, te vagy a "kiválasztott". Már csak arra kell rájönnöd, hogy mire...
2017. dec. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Hang a fejedBen? Ajánlom egy pszichiáter felkeresését de sürgősen
2017. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Huuu tesoo baj van a toronyba!

Go orvos fiam!

2017. dec. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Minek is gondoltam hogy lesz normális válasz is itt gyakorin. Sok gyökér :) Kösz a semmit. Biztos boldog életetek van :D
2017. dec. 27. 09:17
 6/11 A kérdező kommentje:
Első és második válaszolónak köszönöm a normális választ :)
2017. dec. 27. 09:18
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez semmi, eccer eljucc arra a szintre mikor a valóságban is tudni fogod hogy jártál más bolygón és lökéshullámot állítasz meg a kezeddel! Ekkor akkora Felébredt lesz belőled hogy csak na, a hang a fejedben egyre több tanácsot fog adni és gonosz démonok ember alakban fognak keresni, aztat onnan fogod tudni hogy nem emberek, hogy fordítva akarnak feladni rád egy kabátot!!4!


Sokat számít milyen világnapon születtél, én például az erőszakmentesség világnapján születtem, ezért vagyok ilyen segítőkész!

2017. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerinted első és második normális választ adott neked?

Ezért IS írom, sokat kell még tanulj, barátom.


Nem jelentenek, segítenek. Folytasd utadat.

2017. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Én ismerek egy olyan gyereket akinek sarló volt a jele óvodában, most 30 éves és fideszes.


Talán a véletlen műve? Nemhinném...

2017. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Naneee az utolsó nagyon jó😂😂😂😂
2017. dec. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!