Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel magyarázható ez az eset?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyarázható ez az eset?

Figyelt kérdés

A mai nap pont egy olyan lánnyal álmodtam, aki régen az osztálytársam volt, és az első "szerelmem" is!

(Sajnos, a lánnyal mára megromlott a kapcsolatunk, csak buszon látjuk egymást, de akkor se mindig köszönünk már egymásnak, de ettől eltekintve nekem még mindig hiányzik!)

Szóval felébredtem, és ma nem mentem suliba, mivel szerdáig voltam kiírva! Megnéztem a napi kupakot, melyben ez állt: "Találkozni fogsz vele!"

Mondom oke, kíváncsi vagyok mit hoz majd a sors. Elmentem az orvoshoz leültem egy székre és vártam. Pont az előttem lévő volt bent az orvosnál, mikor nyílik az ajtó és bejön Ő! *_*

Egyszerűen sokkot kaptam! Nem akartam hinni a szememnek!

Leült mellém és beszélgettünk. Ő pont ma lett beteg. Sajnos nem sokat beszéltünk mert már jött ki az előttem lévő, és be kellett mennem.

Szerintetek, ez mind a véletlennek a műve? (AZ álmom, a kupak, az időpont, stb...)

Vagy egy csoda? Vagy csak a sors?



2018. febr. 7. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Derítsd ki! Írj rá hogy jó volt kicsit dumálni és nem e lenne kedve mondjuk osszefutni veled valamikor hogy jobban tudjatok beszelgetni.
2018. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azta! Szerintem a sors akarta így. Nem hinném, hogy csak véletlen. Jó, ez így hülyeség, meg sokan nem hisznek az ilyenekben, de szerintem ezek jelek voltak. Beszélgess még vele, esetleg írj rá, úgy ahogy az első válaszoló írta:)
2018. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Akik hisznek benne azoknal surun. Tudod amire vagyunk es egy sikra tudunk kerulni vele az megtortenk.
2018. febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!