Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti bejelolnetek facebookon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bejelolnetek facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, aki kepek alapjan nagyon szimpatikus. Elobe meg sosem talalkoztunk, de van tobb kozos ismerosunk is. Az az igazsag, hogy abban se vagyok biztos, hogy tudja e egyaltalan, hogy ki vagyok. Szivesen megismernem, de korulbelul semmit nem tudok rola, es mivel lany vagyok nem szivesen irnek ra en. Ti mit tennetek a helyembe? Nekem az jutott eloszor eszembe, hogy bejelolom, de nem szeretnek semilyen visszhangot a kozos ismerosoktol.

15/L



2018. febr. 8. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, nyugodtan jelöld be és írj rá, ha elvileg lehet nem is ismer, akkor baj nem lesz, amúgy mi fiúk, ha ránk ír egy lány csak úgy, nem leszünk elutasítóak, hidd el :)

Ha meg nem tetszel neki stb, úgyis jelezni fogja. Csak legyél természetes és bátor, mert ha nem lépsz, akkor ő se fog, és később csak rosszabb lesz, hogy "bár megtettem volna"

2018. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem akarok nyomulni, es lehet regi modi vagyok, de sztem egy fiu dolga rairni egy lanyra. Es amit korabban is emlitettem ,,felek” a kozos ismerosoktol. Mert mindegyikojuk fiu es nagyon joba vagyok veluk, megis furcsa lenne ha viccelodni kezdenenek azon h rairtam, vagy nagyobb tarsasagba megmutatna a beszelgetesunket:(
2018. febr. 8. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, ha nem ismer, vagy nem rémlik neki ki is vagy, akkor várhatsz, hogy ő majd rád írjon. Fiú vagyok, lehet van olyan lány ismerősöm, akinek tetszek, de nem tudok róla mert.....mert nem beszélgetek vele akárki is az :D szóval tedd meg, én biztos, hogy örülnék neki, ha rám írnának. Ha meg félsz a közös ismerősöktől, hát nemtom, én ilyennel nem szoktam viccelődni, és mutogatni sem a beszélgetés, ha ő alapból ilyen, akkor az gáz, és nem ér annyit
2018. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En igy jottem ossze a baratommal. Igaz o irt ram, miutan en bejeloltem.
2018. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso valaszolo! Te teljesen ismeretlenul jelolted be a fiut, vagy tudtatok egymasrol, hogy kik vagytok?
2018. febr. 9. 06:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismeretlenek voltunk egymasnak. Ami azt illeti, en egyszer lattam mar az utcan, de neki fogalma sem volt hogy ki vagyok. Azota is emlegetjuk. :D
2018. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!