Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác a suliban. Ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a suliban. Ő tizedikes, én kilencedikes vagyok. Hogyan kezdjek ismerkedni vele? Írjak rá facebookon (élőben nem merek odamenni )?

Figyelt kérdés
Gyakran látom a folyosón, sokszor szemezünk és már volt olyan is, hogy követett a szemével mikor elmentem előtte (barátnőm mondta) Mit csináljak? Hogyan kezdeményezhetnék?

2018. jan. 7. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Kislány, előbb légyszíves tanulj meg olvasni és mondatokat értelmezni:


Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2018. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

1# válaszoló, előbb neked kéne megtanulni hol vagy, ez nem a szexualitás kategória, szóval fogd magad akkor és menj oda.


Kérdező, szerintem nyugodtan írj rá, nem fog a világ össze dőlni, jobb az is, ha rá írsz és nemet kapsz, mintha nem is írnál rá. Szerintem írj rá, lesz ami lesz, vagy köszönj rá a suliban mikor éppen "szemeztek", kezdeményezz, nem lesz abból semmi,csak jól járhatsz :)

16/F

2018. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

#2


Kisfiú, mikor a kérdést kiírta a kislány, akkor ez a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában volt. Később lett áttéve ide, a Tini kategóriába.


Ne szólj bele olyanba, amihez nincs közöd és nem értesz.

2018. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Ezt a kislány és kisfiú, dolgot hanyagolnod kéne, mert van akinek sértő is lehet. Szóval, itt lenne az ideje ezt abbahagyni, meg mi az, hogy ne szóljak bele olyanba, amihez nem értek? Ki vagy te itt? Vagy hozzád imádkozunk a templomba? Azért vissza lehetne venni, az arcból, ha ilyen vagy való életbe is nem hiszem el hogy még senki nem akart megverni vagy akkor már itt lenne az ideje, mert mint látszik illemet nem tanultál te sem..
2018. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát hozzám képest kisfiú vagy. 11 évvel vagyok idősebb tőled.

Szóval, ne nekem szólj be. És tényleg nem volt közöd hozzá, mert olyanba szóltál bele, amit nem értettél, és lám.. tényleg rosszul tudtad a dolgot.

2018. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
És lám, pofátlanság, ahogy a másikkal beszélsz. 11 évvel vagy idősebb, mégis intelligensebbnek tűnök, ahogy így elnézem. Mázli, hogy nem vagy valószínűleg illem tanár, mert nem sikerült volna befutnod.
2018. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
jól meg válaszoltátok a kérdést.
2018. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, szépen kértem valamit az első kommentemben. Te elkezdtél belekötni, ráadásul tévesen.

És még neked áll feljebb, ha kijavítanak és szembesítenek a hibáddal.


Van még mit tanulnod és fejlődnöd.


És tanuld meg, ha valamit nem értesz, akkor ne szólj bele fölöslegesen. Íme az élő példa.

Rosszul tudtad, és ha kijavítalak, még te duzzogsz utána.

2018. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

ui.:


A kérdésre: nyisd ki a szádat és kezdj el vele kommunikálni, beszélgetni sulis dolgokról. A facebook a gyávák fegyvere. De ha élőben gyáva vagy, akkor minek neked kapcsolat?

2018. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem azzal van a baj, hogy kijavítottál, hanem azzal, ahogyan tetted. Kedves #7-es hozzá szóló, te is nagyon szépen megválaszoltad a kérdést, én legalább a legelső hozzászólásomnál írtam a kérdésre választ.
2018. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!