Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a jó egy meleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a jó egy meleg barátban?

Figyelt kérdés
Több lánytól hallottam már , hogy szeretnék ha lenne egy meleg bátjuk, de mikor megkézdezem, higy mért vagy azt mondják, hogy csak úgy vagy azt, hogy titok. Szóval mégis mi jó lehet ebben? (Ha titoktartásról van szó véleményem szerint heteró is tud ugyanúgy titkottartani és nem ez alapján kéne ítélni)
2018. febr. 9. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Mert egy meleg fiúbarát nem nyomul rám:D meg akár ki lehet vele beszélni a pasikat:3 (jó ez nem mindig igaz)
2018. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van. De nem kerestem direkt. Én nem gondolok arra, hogy meleg. Egyszerűen csak barát. Akkor is barátok lennénk, ha nem lenne meleg.
2018. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem hetero fiú nagyon jó barátom van, ami azért jó, mert jobban belelátok a korombeli fiúk gondolkodásába, tanácsot, véleményt tudok kérni. Akár fiúkkal, akár külsővel (ruha, haj, smink) kapcsolatban.

Gondolom a meleg fiú azért jó, mert nulla az esélye, hogy véletlenül közben érezzen valamit.


Bár így belegondolva egy meleg fiú véleménye elég hasonló lehet egy hetero lányéhoz, szóval... Igazából fogalmam sincs, miért olyan jó...

18/l

2018. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lányok egy része azt gondolja, hogy "jajj, majd együtt megyünk vásárolni meg kozmetikushoz meg majd együtt sminkelünk meg amúgy is az összes meleg srác baromira ért a divathoz és...". Gyakorlatilag egy fiúnak kinéző lányra vágynak egy csomószor, akinek farka van, de nem akarja megdugni őket...


Nekem is van olyan lánybarátom, aki kb erre vágyott, aztán amikor elmondtam neki, hogy meleg vagyok, kissé meglepődött, hogy amúgy a melegek nem olyanok, mint ahogy ő elképzelte.

Persze ez előtt, meg ezután is, ettől függetlenül barátok voltunk és vagyunk.


Másrészt... Szerintem sok lányban alapvetően megvan az az igény, hogy a szexuális életüket meg a hasonló dolgokat, a fiúkhoz hasonlóan kibeszéljék.

De a többi lány egy csomó esetleg ler.bancozza őket ilyenkor.

Egy meleg fiúval sokkal könnyebb lehet ezt megbeszélni és kicsit másképp látja, mint mondjuk a legtöbb lány. És nekünk is jó, mert pl hetero srácokkal mi sem fogunk a szexuális életünkről beszélni, egy másik meleg sráccal meg azért mégiscsak fura...


Harmadrészt szerintem benne van a dologban, hogy sok lány szeretne meleg barátot és úgymond "menő", ha egy lánynak van. Szóval van olyan lány, akinél szimplán "divat", hogy most akkor legyen egy meleg barátja... Ami nyilván nem jó, de hát...


Negyedrészt... Sok lány aranyosnak tartja a meleg srácokat.


Üdv,

Egy meleg srác.

2018. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!