Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a leszbi mánia a videóso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a leszbi mánia a videósok körében?

Figyelt kérdés
NINCS BAJOM A MELEGEKKEL, ezt leszögezném. De mivel Maris, Lilluzio, meg Kitty is a lányokhoz vonzódik, elgondolkodtam azon, hogy ezt komolyan gondolják-e, vagy csak véletlen egybeesés...

2017. júl. 27. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Kitty alatt Már megint Kitty-t érted?
2017. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem is kicsit klikkbéjt szerű a dolog. De ő dolguk. Ha nekik ez a jó, akkor semmi akadálya. Bár én nem csípem a melegeket, főleg a fiúk idegesítenek... Leszbikkel még nem találkoztam, vagy ha mégis (valószínűleg...) nem vettem észre, mivel az még valahogy normálisabb mint egy páva szűkgatyás kislányhangú sminkel kis majom.
2017. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem valami mánia, egyszerűen csak melegek ennyi. Miért kell mindenbe többet látni, mint ami valójában?
2017. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként lehet, hogy van, aki csak a feliratkozókért csinálja, bár nem hiszem. Vagy próbálnak ezzel önbizalmat önteni a melegekbe, hogy ne szégyelljék az, amilyenek. Egyes voltam.
2017. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már megint Kitty-t értem, igen. Masodik valaszolo: van olyan ember akibe kodolva van ez a hajlam. Ők nem idegesitenek. De ezek a Pride felvonulasok amiken gyakorlatilag csak a divatmelegek vonulnak fel, na az kikeszit. Meg ugyanugy ha egy fiu-lany par tömeg előtt csokolozik(ugy nagyon belemelegedve a dolgokba) , az nem illik. Ugyanugy fogjak magukat vissza a melegek is... Szerintem.
2017. júl. 27. 15:35
 6/10 anonim válasza:
A pride nekem se igazán tetszik de te milyen divatmelegekről beszélsz?:D Ennek annyi értelme van,mintha valaki divatnéger vagy divatrokkant lenne,semmi előnye nem származna abból valakinek,ha megjátszaná ezek közül bármelyiket lol.Pont fordítva szokott lenni,a melegek próbálnak meg heteroként élni mert nem fogadják el magukat/a környezetük nem fogadha el őjet,de azt is általában abbahagyják mert nem tudsz magadra erőltetni semmilyen szexuális orientációt.
2017. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Mit jelent az, hogy "leszbi mánia", könyörgöm?! Van három-négy videós, aki történesen leszbikus, akkor az már egy mánia? Akkor már inkább heteró mánia van a videósok körében, hiszen jóval több a heteroszexuális videós, mint a meleg.
2017. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek utolsóval, ugyanezt mondtam.

CSak simán melegek, ennyi. Ne legyünk már ennyire paranoiások emberek...Rengeteg meleg van, és ennek semmi köze ahhoz hogy ki mikor meg miért kezdett el videózni.

Semmi féle mánia nincs, csak szimplán ilyenek, üdv a 21. században...

2017. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lilluzio a lányokhoz vonzódik? Ezt én eddig nem is tudtam...
2017. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, volt már 2 videó is a barátnőjével, de később letörölte.
2017. aug. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!