Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem alhat nálam a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem alhat nálam a barátnőm?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt , nagyon jól megvagyunk , a szüleim is nagyon szeretik barátnőmet én is kijövök a szüleivel.


Megkérdeztem szüleim hogy itt alhat-e hétvégén a barátnőm és ők rögtön azt mondták hogy nem és soha nem lesz ilyen , mivel egy városban lakunk mindenki aludjon a saját helyén , ha vidéki lenne a barátnőm akkor se alhatna itt haza kellene vinnem mindig. Elég konzervatívak mert régen nem volt ilyen stb... ?eg ők amúgy is szeretnek lenge öltözetben lenni , egyedül , elég gyakran veszekednek . Nem akarják hogy itt legyen max 11-kor haza kell vinnem mindig.


Külön szobám van , és amikor itt van barátnőm akkor se zavarjuk őket , tudják nagyon jól hogy szexelünk napközben is . Sajnos elköltözni nem tudok mert egyetemre járok és van még 3 évem + csak hétvégén vagyok itthon és minden vele töltött idő fontos lenne.


A vicc az ,hogy régebben fiú haverjaim simán itt alhattak buli után ,de a barátnőm nem ?


Előző kapcsolatom gimis koromban ment tönkre mert ott azt sem engedték hogy találkozgassak barátnőmmel és felhozzam ide... pedig amúgy nem élünk szar körülmények között , mindenünk megvan .


Mit kellene csinálnom ? Próbáltam már azt is hogy pénzt adok nekik de nem.


21/F 17/L



2018. febr. 10. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük hogy akkor aludjon nálad, ha nincsenek itthon, vagy aludj te nálla.
2018. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló volt velem is, 18f...barátnőmet 5 hónap után sem engedték ide a szüleim, én mehettem hozzájuk de nem alhattam ott...szakítottunk is
2018. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Önállósulj, és akkor senki sem szól bele, hogy ki alszik nálad.
2018. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!