Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Valaki hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Valaki hasonló szituban volt- e már? Hogy orvosolható eme probléma?

Figyelt kérdés

Össtejöttem egy lánnyal, mert megsajnáltam mikor sírt (minjárt megérted)

Szóval szeretlmes lett belém stb-stb aztán mondtam neki, hogy nem akarok semmit, de elkezdett sírni + barátaim mind azt mondták jöjjek össze vele, mert szép és úgyse volt még barátnőm és kell és akkor abban a pillanatban szarul döntöttem és megesett rajta a szivem és mostmár nem tudom mit tegyek :(

Először nem akartam szakítani vele, mert gondoltam jó akkor adok egy esélyt ennek, de folyton jönnek a dolgok egymásra hogy miért kéne dobnom, ugyanakkor a nyomás is erősödik rajtam, hogy nem dobhatom, mert

-mostmár jobban fájna neki

-a családja minek gondolna (+ az a 10-20 fő akinek bemutatt eddig)

-szülinapja van... Rossz kedve van... Öngyi akar lenni... Valentíííín nap közeleg, MINDIG VAN valami ami miatt azt érzem most nem tehetem meg, mert mégjobban kiba**ok vele (remélem valamennyire érthető...)



Elsősorban mi bajom van vele?

Nem az én világom egyáltalán, biztos mindenkinek megvan az az érzése, hogy ezt nagyon nem kéne csinálni, vagy én nem ide tartozom érzés, nah én ezt érzem mindig :/.

Hülye voltam, naív ehhez és befolyásoltak a barátaim :( mostmár vége mindennek évekig vele kell maradjak, hogy aztán dobjam ki ... Gyereket akar meg családom, de kérdem én mi a francnak....

Oké hogy első kapcsolatom meg minden, de ő még naívabb mint én, ki az aki azt hiszi hogy tizenévesen jön össze azzal, akivel majd házasságra lép és családot alapít, mégcsak 15 éves a lány, jó magam 18 vagyok...

HEEEEEEELP MEEE! (Nem Deuce számra hivatkoztam, segíííítséget kértem)

18F


2018. febr. 10. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minél előbb mond meg neki, hogy nem szereted és ezt őszintén mond el, hogy miért.Ha csak tovább halogatod akkor mégrosszabb lesz.Túl kell tennie magát ezeken a dolgokon.
2018. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Péter22 ***** válasza:
Az elsőnek adok igazat. De ezt szépen és kúltúráltan tedd meg. Vagy van egy lasabb folyamat, érdd el, hogy ő dobjon ki téged. És még is hogyan ? Deritsd ki, hogy mit szeret benned, és legyél pont az ellentétje annak. Mint emlitettem ez egy lasabb folyamat, de legalább a te részed tisztázódik.
2018. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

legyél őszinte.

később sokkal szarabb lesz szakítani vele, neked is és neki is. ő azt hiszi, boldogok vagytok, egyre kevésbé fogja érteni h ennyi idő után miért, ha semmi sem változott.

viszont indokold is meg. ha ennyire depis lány, valentin nap utánra időzítsd a szakítást.

2018. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De azért dugd meg mielőtt szakítasz vele.
2018. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem du*ni szoktam, hanem szexelni vagy szeretkezni és az már rég megvolt a lánnyal, ez is egy újabb ok a listán, hogy nem nem nem dobhatom ki, mert akkor meg azt hiszi kihasználtam (miközben ő erőltette az egészet, én jól megvoltam szex nélkül is)
2018. febr. 10. 16:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Hagyj a hülyeségeiddel és menj anyukád idegesíteni ezzel :)
2018. febr. 10. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy tipikus tini lánynak hangzik ezzel az öngyis dologgal, önsajnáltatással, stb..

Figyelj. Az életedben egy embert kell IGAZÁN boldoggá tenned, és az te magad vagy.

Röviden: Ez az egész egy sz*r szituáció, de szakíts. Mindenképp szakíts.. Nem lesz jó így, hidd el. Fog depizni, meg öngyilkos is akar majd lenni valószínűleg, de nem számít. Kinövi majd, ne sajnáld ennyire a naiv fejét.

Legközelebb meg ne csinálj ilyeneket. Te vagy az idősebb, tiéd a felelősség.

2018. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!