Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm egy ideje kitalálta hogy szererne internetes barátnőt mert nekem is van es ezért neki is kell.

Ezért ráállt a témára és elkezdett keresgélni.

Tudni illik, hogy fura személy vagyok, és vannak úgynevezett "ideáljaim"

Na és az egiket egy csoportban ismertem meg de nem beszéltünk amúgy, csak kommentelgettünk egymás posztjai alá, ilyesmik.

Szóval ja, kb fél éve "bejön", meg a stílusa is, de sosem mertem bejelölni.

Nos igen, egyik nap közli a barátnőm hohy ő az internet frendze lett(szószerint idézem őt..)

Elég szarul esett ezt mondhatom.

Egyik este ketten beszéltünk vele, és tény hogy sokkal jobban kijött velem mint a barátnőmmel, de ez már mellékes...

Ugyanis a barátnőm megtiltotta hogy tartsam vele a kapcsolatot, mert az ő "internet frendze", hamarabb találta( azt nem hiszem..) és hogy ne vegyem el tőle.

Ezen kívül volt egy nagyon bántó, övön aluli megjegyzése, ami a nemlétező önbizalmamat a lehető legjobban elvette, és úgy érzem ez örökre megmarad bennem.

Igazából nem tudja hogy bajom van ezzel, mert nem mutatom ki, nincs kedvem megint veszekedni, és a hülyeségéhez sincs kedvem.

Bocsi a regényért.



2016. szept. 14. 15:52
 1/1 anonim válasza:
Tudasd vele erőteljesen,hogy a pasi a tied!
2016. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!