Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni? Le akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni? Le akar rázni? 15/F

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit szívesen megismernék, de facebookon lehetetlenség vele beszélni, random elmegy, el se köszön, van hogy jóval később ír vissza. Lehet nem jövök be neki? De ha nem, akkor eddig miért nem küldött el? Érdemesebb lenne elhívni valahova találkozni? Személyesen nagyon kevésszer találkozunk.

Ő 14/L, Én 15/F.


2018. febr. 10. 14:36
 1/4 Péter22 ***** válasza:
Hát ezek annak a jelei hogy nem érdekled őt. Keress mást, csak magadat cinkeled ha tovább zaklatod.
2018. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezek alapján lehet hogy nem jössz be neki.De nem ismerhetjük a lányt,talán ő mindenkivel így beszél Facebookon vagy nincs ideje vissza írni stb..Ha elhívod valahova azzal nem vesztesz semmit.Ha elmegy,és ott jól szórakoztok valószínűleg Facebookon is gördülékenyebben fog menni a beszélgetés.Ha viszont nem akar veled találkozni,szinte biztos hogy nem vagy az esete.
2018. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok, bárkivel beszélek facebookon. Egyszerűen csinálom közben a dolgomat. Ez -legalábbis nálam- nem jelent semmit.

Viszont ha a stílusa olyan mintha le akarna rázni akkor tényleg állj tovább.(értsd: tőmondatok, csak te kérdezel)

2018. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok mindentol fugg. Szerintem 2 opcio van;

1) nem a facebookon eli az eletet, es ezert ir gyakran vissza.

2) nem jossz be neki, es gyengeden le akar razni.

Az utobbit sok jelbol eszreveheted: egyszavas, semmitmondo valaszokat ad neked, nem kerdez feloled, stb.

Azert nem kuld el, mert az “bunkosag”, es igy talan valamennyivel kegyelmesebb lekoptatni valakit.

Ne vidd tulzasba az irogatasokat neki facen, mert ugy erzi majd hogy ra vagy szallva. Ha 1-2 orankent valaszol, akkor te is 1-2 orankent valaszolj.

Ha gondolod hivd el talalkozni, max egy nemet mond es tema le van zarva.

2018. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!