Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem nézi meg az üzenetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nézi meg az üzenetem? Ez azt jelenti, hogy le akar rázni? 16/L

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal akit egy buliban ismertem meg. A randi csokkal végzodott es utana volt hogy meg telefonon is beszeltunk. Aztan egy napig nem keresett, akkor en irtam neki. Ezutan o irt en valaszoltam, a valaszt viszont azota se nezte meg, ennek mar 3. napja. Pedig lattam, hogy elerheto, es instagramon meg a kepemet is lajkolta. Szerintetek ne irjak neki soha tobbet? Eleg rosszul esik ez,mert ugy erzem minden jol alakult, es semmi oka nem lenne erre a hirtelen lekoptatasra.

2017. júl. 4. 11:39
 1/5 Fruzs33 ***** válasza:
5%
Vannak olyan fiúk,akik nem bírják a nyomulós lányokat.Lehet,hogy egy ilyen srácot fogták ki... kicsit elrontottad...ha èrdekled a fiút magától fog keresni,ne aggódj
2017. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy en egyaltalan nem nyomultam. Sot o volt az eddig aki ha nem irtam vissza 5 percig folyamatosan irt, a randit is o eroltette es akkor is o kezdemenyezett. Ezert nem ertem ezt a hirtelen valtast.
2017. júl. 4. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán meggondolta magát, ha fontos vagy neki úgyis visszaír. Ha nem, ne bántódj miatta lesz majd más akinek fontosabb leszel :).
2017. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ge ci idegesítő amikor egy csaj folyamatosan írogat, hogy na? itt vagy? miért nem írsz? stb. Ezzel szépen el lehet ijeszteni egy srácot.
2017. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves #4! A kérdező csak nem ijesztette el ha a srác más oldalon likeolgatja a képeit. És ha 3 napja nem olvasta el az üzenetet akkor nem zaklatta folyamatosan...

Kérdező: Én is hasonló szituban vagyok jelenleg, szerintem hagyd a srácot. Gondolj bele, lehet ha összejönnétek akkor is ezt csinálna és akkor azért már nagyobb gond. Ha ismerkedési időszakban nem érdeklődik és nem teszi oda magát akkor szerintem nincs miről beszélni :)

2017. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!