Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok 17-18 éves fiú hogyhogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 17-18 éves fiú hogyhogy 15 éves barátnőt választ, mikor a korukbeliek jóval nőiesebbek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Úgy hogy a 17-18 éves lányok már annyira érettnek érzik magukat hogy nekik 20-30 éves férfi kell.

Egy kislánynak pedig kisebbek az elvárásai, jóval manipulálhatóbbak.

2018. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért amit az első mond abban van valami.... Nem egyszer hallottam már hogy a 17-18 éves lányok 20+-os fiúkkal járnak mert ők már érettek

Most nem mindenkire értem nyílván vannak kivételek

Másrészt lehetséges h páran ezek közül a fiúk közül pl szeretik a picit fiatalabb/aranyosabb lányokat

2018. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kicsit fiatalabb lányok talán őszintének, mint az idősebbek. Mert az idősebbek már elég keményen taktikáznak a fiúkkal. (Itt is tisztelet a kivételnek)
2018. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez igy igaz...csak a 14-15 eves lanyok tobbsege meg meg nagyon eretlen...de van amikor 100szor jobban nez ki mint a 18 eves osztalytarsad
2018. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

néha pont hogy testileg fejletebb egy 14-15 éves, elég durva is néha hogy látok teljesen fullos 13 éves csajokat is

volt már 3-4évvel fiatalabb barátnőm (14-16)

de az idősebb csajok szerintem jobbak, nem is az hogy nőiesebb hanem éretebb agyba, és ez a lényeg egy kapcsolatba, nem a testi adotságok

2018. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy is fontos hogy idősebb legyek egy lánynál de amúgy meg nekem is a 2 menő csaj az osztályomban már a végzősökkel kavar 16/f
2018. febr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17 évesen 17 éves lánnyal szerettem volna összejönni,de ő inkább 26 éves csávót választott.

Na ezért.

2018. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En 16 eves vagyok es egy 32 eves pasival járok

Tok normalis szerintem a kor csak egy szám

2018. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!