Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csöndes lányok miért gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csöndes lányok miért gondolják hogy értékesebbek és nőiesebbek mint mások?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát, szerintem azokra gondolnak akik meg túl hangosak, folyton olyan dolgokról beszélgetnek ami felesleges, csak hogy hallassák a hangjukat, nem beszélve a csúnyán, vagy túl hangosan beszélő női egyedekről pl egy eseményen vagy tömegközlekedési eszközön.

Pl. én is sok olyat ismerek akinek értelmi mondanivalója nincs, de beszél és beszél. Jó, van egy arany középút, de azt én meg ritkán látok. És hogyha választani kellene én is a csöndesebbet választanám.

2017. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom honnan vetted azt a h.lyeséget, de egy csöndes lány nem gondolja azt, hogy értékesebb vagy nőiesebb.

Átlagban nem is vannak kontaktba nagyon emberekkel.

Én introvertált INFJ vagyok és engem nem érdekel ez amit kérdeztél.

A természet és környezetvédelem fontos számomra.

Én hogy mit gondolok a személyemről: egy szimpla hölgy, akit nem érdekel más emberek véleménye.

2017. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Nekem értékesebbek, és ez elég!
2017. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2%
Ha nem is értékesebbnek, nőiesebbnek gondolja magát, de különlegesnek érzi magát-akár tudatalatt-, mert elszigetelődve él a társaitól és fogalma sincs milyenek az emberek, mert ő csak a felszínt látja.
2017. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Én ugyan nem vagyok ilyen, de van kifejezetten csöndes barátnőm, aki nemhogy jobbnak ("értékesebbnek", nőiesebbnek") nem gondolja magát, hanem kifejezetten hátrányként, negatívumként éli meg, hogy introvertált. Sokat beszélgettünk erről - is -, azt mondja, neki valahogy sokkal megerőltetőbbek az emberi kapcsolatok, ill. sokszor felszínesnek, feleslegesnek érzi az ilyen-olyan emberi kapcsolatok ápolását. Kb. egymást irigyeljük; ő azért, mert szerinte könnyen feloldódom, feltalálom magam, meg "cserfes vagyok, amit mindenki szeret" (holott hallottam már vissza, hogy azért egy egyáltalán nem így van) stb. (pedig sokszor csak színészkedek, mert kell), én meg azért, mert őt ilyen szinten nem befolyásolják a társadalmi elvárások, ő aztán nem jópofizik a férje 16 éve nem látott nyolcadunokatesójának, én pedig megtenném, mert "kötelező", stb...

nah a lényeg, hogy nem, nem feltétlenül gondolják magukat jobbnak, sőt... ez max kívülről látszódhat így olyanok számára, akik baromira nem ismerik az illetőt.

2017. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Csak azok gondolják így, akik jókislánynak vannak nevelve. Ugye a jókislánysághoz jár az, hogy csak mosolyogsz és bólogatsz. Van, akinek a vérmérséklete alapból ilyen, de ez nem feltétlenül jár nála gőgösséggel. Bár itt olvasva van pár egyed, aki introvertáltnak mondja magát és el van szállva magától emiatt (mindegy, milyen nemű), de az életben hálistennek a csöndesebb ismerőseim nem ilyenek.
2017. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Miből gondolod, hogy azt gondolják?

Én csendes lányként pont az ellenkezőjét gondolom magamról. Szerintem a mai világban nagy hátrány az introvertáltság. Abban viszont igaza van az egyik előző válaszolónak, hogy engem nem érdekelnek a társadalmi elvárások, az udvariassâg. Ha az emberek csuklóból elítélnek, kiröhögnek azért, mert a köszönésem nem ütötte meg az elvárt decibelt és nem mosolyogtam elég szélesen közben, akkor miért törjem magam, hogy bárkinek megfeleljek? Szerintem emiatt tűnhet egy csendes személy beképzeltnek, arrogánsnak azoknak, akik nem ismerik őket közelebbről.

2017. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ma 14:47


itt már csak az a kérdés hogy a csendes fiú és csendes lány kijönnének-e?

2017. júl. 31. 14:48
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszik alanyi jogon, de (!!!) Kevesbé játszák meg magukat!!! :D
2017. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Csendes vagyok, de soha nem gondoltam magam sem értékesebbnek, sem nőiesebbnek, mint más. Sőt! Igen nagy hátránynak élem meg a dolgot, és az látom, hogy a nagyszájúság és a harsányság a megnyerő. Az elmúlt időben kezdtem kicsit kinyílni, tudatosabban keresni mások társaságát és többet beszélni, bár ez általában még mindig csak kisebb vagy ismertebb társaságban megy inkább, vagy ahol látom, hogy befogadóbbak. Még mindig bátortalan vagyok. És még most is azt gondolom, hogy ez nehogy nem előny, de kifejezetten hátrány. A legtöbb pasi észre se veszi, hogy létezem, aki meg igen, az meg azt hiszi, hogy egy kis naíva vagyok, akit megszexelhetnek.
2017. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!