Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett egy külföldi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy külföldi srác, de nem nagyon találok róla képet, honnan tudnék róla képeket nézni? 17L

Figyelt kérdés

A srác 18 éves,

szupercuki, irogattam is már vele.

De van facebookon 2 képe, instán meg 1, a többi képei hol vannak? adjatok tippeket.

:*

:*:*:*:*:*:*:*:*:*


2018. febr. 11. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
kérj tőle
2018. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
lehet hogy kamu az egész, de ha más nem kérj tőlle, csak ne csodálkozz ha majd egyszer beállít egy 50éves faszi...
2018. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az.. lenardo de kaparó....hát nem ismersz meg?Tehetnék fel 18 évesen készült képeimet,de hazudnék hisz 40 vagyok.De voltam 18!
2018. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ő igazi srác, 95% ban biztos hogy igazi.


komolyan kérdezem hogy hol találjak róla még képet.

küldeni nem fog, nem is vagyok az esete.

2018. febr. 11. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Honnét tudod hogy nem vagy az esete ? Megkérdezted ? Meg hogy ha már beszéltetek és ennyire remélytelennek látod a helyzetet hogy csak nézegetni akarod akkor igazán kérhettél volna képet...max nem küld. De más lehetőség ezek szerint nincs
2018. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nevét nem mondod, képét nem mutatod, semmi adat, de mi mondjuk meg hol találsz rólla képeket..

szerintem a szüleinek van rólla képe, esetleg az osztálytársainak, de lehet van fent még a neten is...

ennyi infó alapján ennyi adatnak is örülhetsz

2018. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!