Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy külföldi srác de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy külföldi srác de kissé félek?

Figyelt kérdés

Egy facebook csoportba tett kiírásomra kaptam tőle privát választ ès elkezdtünk ilyen "szia mizu" módon beszèlgetni

Először szègyenlősnek tűnt de egyre többmindent tudok meg róla ès azt hiszem kezd tetszeni mert az előző kapcsolatom miatt most tudok először jókat beszèlgetni egy fiúval ès a kollègáim is már èszrevettèk hogy valamit megmozdított bennem nem mondom hogy szerelem de tök jó vele dumálni.


Nem tudom mit tegyek, sodródjak az árral, hogy majdcsak lesz valahogy vagy eleve feletsem el hogy egy külföldivel akar barátok is lehetnènk.

Volt aki azt mondta szóba se álljak vele mert túl nagy a táv ahhoz hogy akár beszèlgetèsre èrdemes lenne. Valaki azt hogy várjak ès talán x èv múlva ott kötök ki de ne húzódjak vissza


Tanácsok?


23L


2018. jan. 7. 18:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah ès tudom hogy a nagyvilágban vigyázni kell szóval a szexrabszolga riogatásokat hagyjuk :)
2018. jan. 7. 18:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól még megdughat és kukázhat téged.
2018. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg túl nagy a távolság, akkor ne akard magad becsapni, mert fájni fog. A távkapcsolat se egy habos torta. :)
2018. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szomszèd országban èlő magyar fiú
2018. jan. 7. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Te most barátkozni akarsz vagy ismerkedni?
2018. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Két szó : majd alakul
2018. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam már hasonló helyzetben, nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak, csak sajnos nálam az ész győzött, ezért elutasítottam a komolyabb közeledését a pasinak.

Már nagyon bánom :-(.


Szerintem folytassátok a dolgot, az idő majd elődönti, ha mégsem úgy alakul a dolog ahogy tervezed, legalább megpróbáltátok. :-)


N

2018. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem is a csalódás ami visszahúz hanem hogy egyáltalán működne e akár egy barátság vagy akár több.


1-2 barátom szerint csak a mesèben lètezik olyan kapcsolat ami 10kmen kivüli tavolsagon működik

2018. jan. 8. 15:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

En nem sokkal voltam idosebb mikor elkezdtem beszelgetni egy lannyal aki tobb ezer km-re lakott.

Szinte napi szinten beszelgettunk es kovetkezo evben talalkoztunk, egymasba szerettunk es nem erdekelt a tavolsag minket.

Ma mar hazasok vagyunk :)

2018. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!