Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentín napi vers?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentín napi vers?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Tudtok valami verset/idézetet plátói/viszonzatlan szerelemmel kapcsolatban? Valentín napon szeretnék egy fiúnak küldeni egy névtelen levelet és ehhez kéne egy vers vagy idézet.

Segítségeteket előre is köszönöm



2018. febr. 11. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

az erzeseidet foglald versbe. azt mi nem tudjuk megfogalmazni helyetted.

vagy mire gondolsz, ha nem erre?

2018. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszonzatlan a szerelem, miert akarsz verset küldeni neki? Ha meg nem mondta ki nyíltan, akkor elnézést. Milyen típusú verse gondolsz? Amiben elmondod az érzéseidet? Vagy milyenre? Egyébként találtam egyet, ami nekem személy szerint nagyon tetszik, es benne van minden, ami kell (kicsit átalakítva):

"(...) Úgy vagyok veled, mint a szomjan halo ember, aki végre kutat talál, s bár tudja, hogy a kut vize mérgezett, mégis nagy kortyokkal iszik belőle."

Bár szerintem nem jó ötlet egy komor verset küldeni ilyenkor, inkább egy kedves szerelmes verset/idezetet javasolnék.

2018. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!