Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek? Szerintetek van ilyen?

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan,hogy ha egy férfi aki amúgy alapból szebb az átlagnál nem jön be nagyon a lánynak,csak mondjuk szimpatikus neki,és ez a férfi rengeteg időt tölt vele ezért,sokat foglalkozik vele és nagyon rendes hozzá akkor az befolyásolhatja a dolgok menetét?Elképzelhető e ,hogy végül bejön majd neki?Hisz alapból jobban néz ki az átlagnál és mivel alapból,ha nagyon sok időt vagyunk valakivel ahhoz idővel mindenképpen kötődni is fogunk(én legalábbis hallottam valami ilyesmiről).Szerintetek?
2018. febr. 13. 08:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben lehetséges. Általàban egy ilyen szorosabb kapocs mindig egy apró kis dologból alakul ki ilyen esetben. Egy pillantásból, egy mosolyból esetleg az empátiàtiádból mások fele...lényeg az, hogy vannak olyan tulajdonságok amit ha a lány meglát...utána megváltozik a dolgok menete. Ezen esetben azonban tényleg az kell viszont h ne játszd meg magad...legyél természetes és éreztesd, hogy fontos neked:)

Legtöbb lányra lehet hatni, de persze vannak olyanok is akinek a csillagot is lehozhatod...akk se tudsz vele mit kezdeni. xP

Én azt mondom, hogy próbálkozz és higyj benne, hogy lehetséges...mert ha a késöbbiekben nem is lesz semmi...elmondhatod, hogy igenis megpróbáltam😊

Szóval higyj benne és mindenekelőtt légy természetes. Sok sikert;)

2018. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!