Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés

Én 17/F ő 14/L.


Két hete ismerjük egymást, és már az első találkozón nagyon bensőségessé vált a kapcsolatunk. Konkrétan egyedűl sirdogált egy szórakozóhelyen a családi problémák miatt, és próbáltam megvigasztalni.


Azóta már sokszor beszélgettünk kettesben több órákat élőben, elmentünk étterembe is stb..


Azt mondta az a legjobb dolog az életében, hogy engem megismert. De viszont másba szerelmes már régóta bevallása szerint, de ezt csak az ismerkedés elején hangoztatta.


Kicsit néha félénk, nem igazán néz a szemembe, ha egymás mellett űlünk van hogy a hosszú haját az arca elé igazítja hogy ne lássam azt.... Na szóval eléggé kontrasztos ez az egész, de ha bárhová hívom szemrebbenés nélkül igent mond. De mondjuk magától rám nem írna, vagyis erre még nem volt példa, de ha én kezdeményezzen a chatelést szintén órákig tartó, és nem egyoldalú beszélgetés alakúl ki, mint akárcsak élőben.


Most fogalmam sincsen hogy mit érez, ezért kérdezlek titeket.


2017. okt. 25. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Fingom sincs . Találd ki .
2017. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz.
2017. okt. 25. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem lépsz akkor ne várj haladást! Csináljatok közös programokat,legyetek minél többet együtt és mond meg neki hogy mit érzel! De lehet nála esélyed. Sok sikert! :-)
2017. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!