Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kivánom a párom, mi lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kivánom a párom, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kiegyensúlyozott,szinte stressz mentes kapcsolatom van közel 3 éve. Fél éve kezdődött jobban kialakulni a vágy mentes időszakom. Én vagyok a baj? Ez betegség? Én nagyon szeretem a páromat,nem is szeretnék mást helyette,és ezzel ő is így van. Szóval az lenne a kérdésem,hogy ezt lelki betegség okozz vagy valami lelki trauma? Vagy menyjek el vele nőgyógyászhoz és van erre gyógyszer?! Sok traumám volt az életemben,gyermekkoromban is ezektől is lehet? Legyszives csak értelmes válaszokat írjatok!

17/L


2018. febr. 13. 13:33
 1/7 anonim válasza:
Nem szedsz fogamzásgátlót? Az csökkenteni szokta a libidót.
2018. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Egyszerüen már nem vagy szerelmes belé, szeretet ,meg van, de a vágy már nincsen. Megszokás és a biztonság miatt vagy vele.

Ez mondjuk 40 évesen nem egy nagy baj, de 17 évesen még éppen elöttetek az élet...


37 éves vagyok és kb 20 éve szakítottam elöször egy ilyen kapcsolatból... Aztán volt több kapcsolatom, és sajnos az elsö házsságom is így végezte. DE most már 11 éve élek kapcsolatban/házasságban gyerekekkel, de a férjemet még mindig kívánom, a vágy persze néha kevesebb néha nagyobb, de soha nem múlik el.


Most akik itt barátnöim leginkább házassági válságban vannak azok mind akik fiatal koruk óta együtt vannak a párjukkal. Mind arról panaszkodik, hogy nem élte ki magát fiatalként, hogy mennyivel jobb lett volna akkor több kapcsolatban lenni, és késöbb megállapodni. DE ök legalább a te korodban bodlogok voltak, és szerelmesek...


Szerintem a legjobb az lenne, ha békében elválnátok, és barátok maradnátok. Ès ne félj az egyedül léttöl, semmi bajod nem lesz töle.

2018. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretem őt tényleg őszintén,és boldog is vagyok nellette. Csak szex amit nehezen viselek el. Amikor elkezdjük nem tudok rendesen felizgulni és ezért nem akarom soha. Kalcsolat elején viszont rendben volt minden. Szerintem bennem van a hiba. Ma megyek az orvosomhoz és megpróbáljuk kideríteni mi a baj.
2018. febr. 13. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2018. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a fő kérdésben azt írtad, nem kívánom a párom. Írhattad volna azt is, hogy a szexet nem kívánod.

Ha a szexet nem kívánod, akkor lehet lelki probléma. Ha a párodat nem kívánod, akkor meg a 3 éves kapcsolat laposodhatott el. Menj el orvoshoz azért, meg a többieket sem értem, hogy sokaknak miért a szakítás a legegyszerűbb megoldás. Gondold át azért magadban, hogy a párodat vagy a szexet nem kívánod.

2018. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia kedves kommentelő köszönöm hogy írtál. Ugy érzem a szexet nem kívánom mivel nem olyan jó.. bár sosem éreztem jónak de most már nem is akarok egyáltalán. Persze elkezdjük az első 5 percet nem élvezem utánna egész jó. Másnap már nem akarok. A páromat szeretem nagyon tiszta szívemből. A szakítás nem megoldás,mivel egyedül se akarok maradni és nekem rá van szügségem. Érzem hogy szeretem ha ő nem lenne én teljesen összetörnék. Talán a túl sok együttlét a baj?
2018. febr. 13. 18:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az sem jó felfogás, hogy félsz az egyedülléttől, és azért maradsz valakivel... Sokan követik el ezt a hibát, és inkább élnek egy rossz, boldogtalan kapcsolatban, csak hogy nehogy egyedül maradjanak. Pedig egyedül jobb, mint ha valaki mellett görcsben vagy. Persze ha szereted, az más.

Ha nem túl intim a kérdés, mivel telik nálatok a szex első öt perce? Írtad, hogy utána már élvezed... Az első öt perc, de inkább első negyed óra simán előjátékkal kellene, hogy teljen, amiről nem tudom elképzelni, hogy nem jó, ha a partnerek odafigyelnek egymásra. Ha a közösülés rész első öt perce nem jó, talán nem vagy kellően felizgulva, nem nedvesedtél be megfelelően, akkor viszont elhiszem, hogy rossz. A partnerednek kellene erre jobban odafigyelnie. Meg szoktátok beszélni őszintén, hogy kinek mi a jó, és esetleg mi a rossz a szexben?

2018. febr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!