Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátom nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom nem szereti ha ujjazom magam.

Figyelt kérdés
Valahogy nem bírja ha én nyúlok magamhoz, miért van ez?

2018. febr. 14. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Lol. Érdekes egy kifogás. Ha ennyire nem szereti, csinálja ő. Neked is jobb szerintem. :D
2018. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak bántja az önérzetét, mert azt hiszi, hogy ő nem elég neked ahhoz, hogy teljesen kielégült legyél. Büszkeség. Ezzel nem sok mindent tudsz kezdeni, maximum beszélhetsz vele arról, hogy ez nem azért van, mert nem kívánod, meg nem jó vele a szex, csak szimplán szükséged van arra is, hogy egyedül tapasztald meg az örömöt.

Furcsa egyébként, mert a legtöbb srácot még izgatja is, ahogyan a barátnőjük jól érzi magát.

2018. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mádár0218 ***** válasza:

Mert ha már ott van neked akkor ő okozzon neked örömet és jót, lehet ezt gondolja nem?


Vagy hogy ő nem elég jó benne és ezért csinálod

2018. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Kisebb a kukijq mint a 2 ujjad xd
2018. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
En bírnám. Írj
2018. febr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes,én is így vagyok vele,valahogy nyomaszt a tudat. Fogalmam nincs,hogy miért,lehet,hogy azért,mert úgy gondolom,hogy nem kíván,pedig tudom hogy igen,mégis zavar. Még nem jöttem rá,hogy miért.
2018. febr. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert azthiszi, hogy vele nem élvezed.
2018. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Szopjad kozben a farkat..
2018. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vagy birtoklási vágy,vagy feltekeny az ujjaidra😂😂 Beszéld meg vele hogy vannak szükségleteid,és nagyon morci leszel ha nem elegited ki oket😉
2018. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ujjazd meg őt.
2018. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!