Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom az exével beszél,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az exével beszél, aki még szereti őt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

3 évig voltak együtt. 18 éves a barátom és majdnem mindennap beszélnek és néha telefonálnak. Már megkértem a barátomat, hogy ne beszeléjenek, mert ez engem zavar. Eddig csak a telefonálgatásuk zavart nagyon.

A barátom azt mondja mindig, hogy ezt én nem érthetem, olyan mintha tesók lennének.

Az exe barátja is féltékeny volt az én barátomra és gondolom hasonló okból szakíthattak.

És a párom mindig azt mondja, hogy őt nem érdekli és nem csalna meg vele (mással se).

Mindig elküldi az exének a közös képeinket, ami szintén zavar.

Szerintetek még nincs túl a volt barátnőjén? Vagy miért csinálja ezt?


2017. nov. 8. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Szerintem nem "oké" dolog. Ha ennyire nem tiszteli az érzéseidet, akkor már gyanakodhatsz. Őszintén szólva szerintem még szerelmes az exébe. Nem úgy ahogy beléd, de hasonló módon. Muszáj beszélned az érzéseidről. Ha rá se ránt, akkor... baj van.
2017. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azzal nem lenne gond, ha néha beszélne az exével, de ez azért már túlzás. Főleg, ha annak ellenére is folytatja a dolgot, hogy te megmondtad neki, hogy ez téged zavar. Te vagy a barátnője, veled kéne foglalkoznia. Szerintem még sajnos nincsenek túl egymáson. Ha sokáig nem veszi figyelembe az érzéseid, akkor én a helyedben szakítanék vele. 3. keréknek érezném magam, pedig az az exe. Ezzel csak hosszútávon magadnak ártasz.
2017. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom az első nagy szerelmük mindkettőjüknek, azért ez a viszony. Nem lehet mit tenni ez ellen, azért sem mert mint mondta nem értheted ezt. Tehát lefordítom...ha leszel neki, ha nem...ez a "barátság" marad köztük. Előbb fog veled szakítani minthogy vele ne beszéljen. Ez ügyből kifolyólag fogtok majd szakítani...megjósolom.
2017. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!