Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom túlságosan szereti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túlságosan szereti a vadászatot. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

nem egyszer volt már rá példa, hogy meg volt beszélve mit csinálunk egyutt, azután lemondta. (vadászat miatt) eddig nem zavart... most sem nagyon, csak ez az utolsó alkalom kicsit felb... egész héten szinte nem láttuk egymást, naponta kb 10 percre, ami kevés, de megértem, mert szunetekben tanul (ebben az évben érettségizik) csak addig láttam, amíg busszal hazamentunk. egész héten tervezgettuk hogy hogy lesz a péntek (kettesben utoljára 2 hete voltunk) aztán suliban szunetben eljott megmondani, hogy nem jon ossze, mert vadászni megy. aztán ma délután beszéltunk telefonon, és kiderult, hogy nem voltak vadászni, mert meggondolta magát.

sokszor volt olyan is, hogy volt lehetosége: miután 2 hét (téli SZUNET!!!) alatt nem találkoztunk, választhatott, hogy hétvégén velem lesz, vagy megy vadászni. Vadászni ment... tudom: sokat kell tanulnia, falun sok a munka, stb... de attól még nem kéne a kozos programunkat lemondani a vadászat helyett... túlreagálom? mert nekem ez most tok olyan, hogy a vadászat fontosabb neki, mint az hogy velem legyen. nem akarom, hogy válaszzon, ha szeret vadászni, egészségére, de azért mégis... mit csináljak? mikor errol neki szoltam, azt mondta néha olyan buta vagyok


2017. okt. 14. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Háát, szerintem azért fontosabbnak kéne lenned számára, mint a vadászatnak...
2017. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy homokos a csávó és csak alibiből tart??
2017. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 év után? :D aligha. elottem is voltak barátnoi, na meg (egyébként semmi baja veluk, de) nem tudna magát elképzelni fiúval, attól a hideg rázza :D szóval azt hiszem, ez kizárva :D koszi az eddigi válaszokat. még annyi, hogy o 20 én pedig 18 vagyok
2017. okt. 14. 23:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem reagálod túl, ez így ebben a formában egyértelműen gáz viselkedés az ő részéről. Mintha te csak egy másodrangú valaki lennél az életében... Ezt ebben a formában én nem folytatnám tovább, mindenképpen vele kellene megbeszélni, hogy mennyire bánt téged, hogy ennyire elhanyagol. Ha pedig úgy érezd, hogy nem változtat, sohaviszontnemlátásra.
2017. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
volt olyan hogy a csávóról 3 év után derült ki hogy búza :D csak alibiból tartotta a barátnőjét :D és hogy a híre is meglegyen egyszerre többet is tadtott néha :D
2017. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
54%
Ha legközelebb mondja hogy nem jó mert vodászni megy mond azt hogy jól hangzik mehetek veled?
2017. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha ez már most gondot okoz kettőtök között, akkor később sem lesz jobb, viszont tessék megbeszélni!

Üdv: egy vadász nő / hivatásos vadász párja

2017. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Engem jobban aggasztana az a teny, hogy a gyilkolas a hobbija....
2017. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyilkolás jajj Istenem hogy lehet ezt így felfogni.14 éves vagyok és én is szoktam vadászni.engem pl soha nem zavart ha szarvast vagy bármit lelőttem.persze csak az után tud az ember ilyet mondani (marmint aki szerint "gyilkolaszás) aki látott mittudodomén elterulni egy állatot a natgeon én nő nemű ez mwg fontosabb:D
2018. febr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És nő nemű ,ez a legfontosabb.*
2018. febr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!