Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm szüleinek jó ötlet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szüleinek jó ötlet ajándékot vinni?

Figyelt kérdés
Amikor náluk vagyok mindig kapok ebédet stb. Egy hónapos kapcsolat, egy bort vettem csak nem tudom hogy végül odaadjam e. Sem azt hogy mit mondjak mellé. Csinált már valaki ilyet? Tapasztalatok? Előre is köszönöm

2018. febr. 16. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen add oda az egy jó pont lessz neked.Mond azt hogy megszeretnéd köszönni azt a kedvességét amit kaptàl s így szeretnéd kifejezni azt.odaadod a bort azt megisszátok
2018. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az bor jó ötlet, de az inkább csak a hölgy apukájának szóló ajándék. Nem ártana egy kis csokor virágot is vinni az anyukának. (cserepeset vinni még nem illő, ha viszel csakis vágott virág legyen)
2018. febr. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy egy dobozos, finomabb fajta csokit.
2018. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!